Skip to content
bebe loving kids

BEBE – nowa polska marka produktów dla dzieci i niemowląt

Poznaj produkty marki BEBE!

Dowiedz się więcej o marce BEBE

pościel dla dzieci

100% Made in Poland

BEBE nowa polska marka tworzy swoje produkty z polskich tkanin w lokalnej pracowni krawieckiej. Zdecydowana większość tkanin przyjeżdża do nas z Białegostoku. Kurier dostarcza je bezpośrednio do pracowni Pani Agnieszki, która kroi materiał i szyje produkty dbając o każdy, nawet najmniejszy detal. Także metka, która jest doszywana do każdego produktu, pochodzi z małej, polskiej manufaktury. Tak więc marka BEBE wspiera nie tylko polskich producentów tkanin, ale również chętnie współpracuje z rodzimymi i lokalnymi przedsiębiorcami.

Certyfikowane, naturalne tkaniny to podstawa

Pierwszą rzeczą, na którą zwracam uwagę wybierając jakąkolwiek tkaninę to to czy posiada ona certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo maluszkom już od 1. dnia życia. Wygląd produktów dla dzieci i niemowląt jest ogromnie ważny, jednak ich bezpieczeństwo to kluczowa sprawa. Dlatego w ofercie posiadamy przede wszystkim produkty ze 100% bawełny i lnu.

Z kolei dodatki do pokoju są szyte z bawełnianego weluru oraz atestowanego velvetu i certyfikowanej tkaniny minky. W najbliższym czasie do oferty powinny dołączyć również muślin bawełniany i bambus, a więc kolejne tkaniny idealne dla dzieci w każdym wieku.

produkty z certyfikatem dla dzieci
bebe produkty dla dzieci

Minimalizm, elegancja i funkcjonalność

Tworząc produkty marki BEBE postawiłam przede wszystkim na elegancką prostotę. Delikatne wzory w stonowanej, jasnej kolorystyce oraz gładkie tkaniny w klasycznych odcieniach bieli, granatu, brudnego różu, szarości i karmelu potrafią stworzyć neutralną bazę, do której z łatwością można dobrać inne dodatki. Ponadto produkty są tak szyte, aby zapewnić zarówno maluszkom jak i rodzicom maksymalną wygodę ich użytkowania.

bebe marka dziecięca
bebe
bebe
bezpieczne produkty dla dzieci