Funkcjonalne wyposażenie wózka noworodka – 3 rzeczy, których potrzebujesz

Opublikowano Kategoria: Mama
Ania mojemalenstwo.com.pl

Skompletuj wyjątkową wyprawkę dla niemowlaka. Wybierz pościel, ręcznik lub kocyk dla starszaka. Stwórz klimatyczny pokój dla dziecka w każdym wieku!

Tak, wszystko to znajdziesz w sklepie MOJEMALENSTWO.COM.PL

Idź do sklepu

Wybierasz się na spacer z dzieckiem? Sprawdź, w jaki sposób powinieneś wyposażyć swój wózek, by maluch czuł się komfortowo. Pościel do wózka, torba, a może coś jeszcze? Podpowiadamy na jakie elementy trzeba, a nawet warto zwrócić uwagę, by spacer był zdrowy i przyjemny, a jednocześnie by nic cię nie zaskoczyło! Zapraszamy do lektury wszystkich rodziców, którzy przygotowują wyprawkę dla noworodka. Podpowiemy na jakie elementy warto zwrócić uwagę, by ze spokojem czekać na swój pierwszy, a później kolejne spacery z maluchem. Zapraszamy do lektury.

Wybierz pościel odpowiednią do pory roku

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia dziecięcego wózka jest pościel. Warto zakupić gotowe komplety lub też wybrać elementy, które na taki komplet mogą się złożyć po odpowiednim ich zestawieniu. Pierwszy produkt, który potrzebny jest niezależnie od pogody i pory roku, to prześcieradło do wózka. Jest to ten element, bez którego co prawda można się obejść, jednak warto by znalazł się on w wózku. Przede wszystkim zabezpiecza go przed zabrudzeniem. Po drugie wózek wygląda dzięki niemu piękniej. Kolejnym elementem bez którego nie obejdzie się żaden rodzic, to kocyk do wózka. Zarówno w cieplejsze, jak i chłodne dni kocyk służy do ochrony dziecka, czy to przed wiatrem, chłodem, czy promieniami słonecznymi. Ważne jest, by wybrać kocyk odpowiedni do warunków atmosferycznych. Lżejszy i cienki na lato, gruby i ciepły na zimę. Opcjonalnie do kompletu dobierzcie też wygodną poduszkę dla maluszka. 

Zobacz ofertę sklepu internetowego na: śpiworki do wózka dziecięcego, poduszki do wózka dziecięcego czy prześcieradła do wózka >

Zapakuj na spacer niezbędne akcesoria w funkcjonalną torbę do wózka

Pierwszy spacer z noworodkiem to duże przeżycie dla rodziców. Aby nie zakończył się przedwcześnie konieczne jest spakowanie niezbędnych dla malucha akcesoriów. Wszystkie znaleźć mogą się w podręcznej torbie do wózka, która na wiele miesięcy stanie się nieodłącznym towarzyszem rodziców. Dobra torba pomieści mnóstwo drobiazgów, jak i sporych przedmiotów niezbędnych do pielęgnacji, karmienia i zabawy. Wybór jest duży, dlatego każdy kto dobrze przyjrzy się asortymentowi, znajdzie produkt niezbędny do własnej i malucha aktywności. 

Zobacz ofertę sklepu MojeMalenstwo z kategorii: torby do wózka dziecięcego >

Otulacz niemowlęcy jako wyposażenie wózka dziecięcego

Wybierając się na spacer z dzieckiem, warto wyposażyć się w otulacz. Ten element wyposażenia wózka wykorzystacie niezależnie od pory roku i to na wiele sposobów, bo ma on całe mnóstwo zastosowań. Otulacz stanowi ciepłe schronienie dla maluszka, w którym dziecko będzie błogo spać podczas spaceru. Może być również wykorzystywany jako podkład na którym położymy dziecko, czy osłona piersi podczas karmienia. Może być również wykorzystywany w roli mięciutkiej i miłej przytulanki, która daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu. 

Opisane produkty stanowią bardzo funkcjonalne wyposażenie wózka, jednak do listy tej dopisać można całe mnóstwo innych produktów. Ich dobór zawsze stanowi indywidualny wybór, zgodny z potrzebami rodziców i dziecka.

Zobacz kategorię Otulacze niemowlęce w sklepie internetowym MojeMalenstwo >

Dodaj komentarz