Kocyki do wózka dziecięcego

Kocyki do wózka dziecięcego. Duży wybór wzorów i ciekawych kolorów

Kocyki do wózka dziecięcego, przydadzą się podczas spaceru. Nie pozwoli zmarznąć w chłodniejszy dzień lub gdy niespodziewanie zacznie wiać. Dzieciaczki lubią się przytulać do miękkich i przyjemnych rzeczy, więc taki kocyk będzie pełnił również funkcję przytulanki. Można założyć, że jest jednym z ważniejszych elementów wyprawki i nie może go zabraknąć. Warto kupić go wcześniej, ponieważ przyda się już w szpitalu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz dużo ciepłych i ładnych kocyków.

Bawełniane kocyki dla dzieci do wózka. Miłe w dotyku i ciepłe

W naszym sklepie internetowym dostępne są bawełniane kocyki dla dzieci do wózka, których możesz używać również w domu. Kocyk dwustronny dla dzieci i niemowląt bawełna i velvet Misio Zdobywca i Deep Ocean to nasza wyjątkowa propozycja. Wykonano go z dwóch rodzajów tkanin. Jedną z nich jest podwójnie czesana wysokogatunkowa bawełna, natomiast druga to tkanina velvet. Bawełna zadrukowana jest bezpiecznymi dla dzieci i niemowląt farbami, więc nie musisz obawiać się o uczulenia. Kolorowe wzorki przyciągają wzrok nie tylko rodziców, z czasem maluszek zacznie się nimi interesować. Tkanina velvet jest aksamitnie miękka i tak delikatna, że dziecko będzie z przyjemnością się w nią wtulać. Kocyka można używać jako lekkiej kołderki, okryć nim śpiącego w samochodzie maluszka, lub jako maty podczas zabaw w domu, lub ogrodzie.

Kocyki niemowlęce do wózka velvet. Zadbaj o komfort swojego maleństwa

Wyjątkowo mięciutkie kocyki niemowlęce do wózka velvet zachwycają nie tylko mamy, ale również najmłodszych. Skóra dziecka jest niezwykle delikatna i wrażliwa, dlatego trzeba zadbać o odpowiednie materiały. Jako rodzic chcesz dla swojego dzieciątka wszystkiego, co najlepsze, dlatego proponujemy tylko najlepsze produkty. Kocyk niemowlęcy velvet pikowany Strong Grey zapewnia nie tylko komfort, ale też jest bardzo miękki i delikatny. Nie przesadzamy, twierdząc, że kontakt z nim wywołuje niesamowite doznania. Kocyk prezentuje się fantastycznie. Jest elegancki i piękny.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami z kocykami dla dzieci:

Otaczaj siebie i swoich najbliższych produktami najwyższej jakości.