Śpiworki do wózka dziecięcego

Śpiworki do wózka dziecięcego, ciepłe i wygodne

Śpiworki do wózka dziecięcego, bo zima jest długa a trzeba przecież wychodzić z wózkiem na spacery. Trzeba wziąć pod uwagę, że maluszek w pierwszych miesiącach swojego życia głównie leży i odczuwanie przez niego temperatury jest trochę inne. Pierwsze chłody mogą zacząć się już pod koniec września i aż tak szybko się nie kończą. Niezależnie od pory roku w której urodziło się Twoje dziecko, pierwszą zimę spędzi w wózku. Warto zadbać o jego komfort.

Zimowy śpiworek do wózka dla niemowlaka do gondoli, fotelika i spacerówki

Szukasz rozwiązania na jesienne chłody i mroźne spacery z wózkiem? Przecież trzeba wychodzić z pociechą na świeże powietrze. Zimowy śpiworek do wózka dla niemowlaka będzie świetnym rozwiązaniem. Śpiworek zimowy do wózka Dark Grey Feathers Velvet 0-12 miesięcy przeznaczony jest do spacerówki i fotelika samochodowego. Posiada komplet otworów, które pozwalają na zapięcie 5-punktowych pasów bezpieczeństwa. Śpiwór zapinany jest na 2 grube zamki błyskawiczne, które są dwubiegunowe. Dzięki temu z łatwością rozepniesz jedynie dolną część, co pozwoli wystawić nóżki. Jeśli często spacerujesz ze swoim szkrabem, zależy Ci na wygodzie dziecka i Twojej, wybierasz produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, ten śpiworek jest dla Ciebie. Zobacz piękne wzory i kolory które udało nam się przygotować.

Śpiworki do wózka dziecięcego, sklep z pościelą dla niemowląt

Śpiworki do wózka dziecięcego, postaw na wygodę i bezpieczeństwo. Śpiworek zimowy do wózka Grey Funfair Velvet 1-3 lata został tak skonstruowany, że dopasujesz go do gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego. Śpiwór wykonano z dwóch rodzajów materiałów. Zewnętrzną część uszyto z wodoodpornego materiału więc żadne mżawki i deszcze podczas spacerów nie będą straszne i grozić przeziębieniem malca. Wewnętrzna część śpiworka to miękka i delikatna tkanina typu velvet. Jest ona niesamowicie przyjemna w dotyku. Oczywiście system zapinania i rozpinania został tak zaplanowany, żeby nie przysparzać problemów.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i zapoznania się ofertą.