Skip to content

Śpiworki do wózka 0-12 miesięcy

Showing 1–20 of 24 results

Produkty 1 - 20 z 24. Pokaż ilość produktów na stronie:

Śpiworki do wózka 0-12 miesięcy. Komfortowe warunki od pierwszych chwil życia dziecka

Śpiworki do wózka 0-12 miesięcy to doskonały pomysł na dziecięcą wyprawkę. Są to produkty, które przeznaczone są dla najmłodszych dzieci, do mniej więcej ukończenia przez nie roku życia. Te komfortowe produkty zapewniają maluszkom najlepsze warunki na spacer, czy drzemkę w domu. W zależności od modelu, śpiworek sprawdzi się na różne sytuacje i na różne pory roku. Z jego pomocą ofiarujesz maluchowi przytulną osłonę i okrycie, które zapewni ciepło oraz pozwoli poczuć się bezpiecznie. Każdy śpiworek dostępny w sklepie mojemalenstwo.com zapewnia maksimum wygody. Wykonane są one z wysokiej jakości materiałów, które dbają o bezpieczeństwo malucha. Śpiwory zapewniają komfort nie tylko dziecku, ale i rodzicowi. Dzięki prostej konstrukcji bardzo łatwo umieścić w nich noworodka, czy niemowlę i błyskawicznie zapiąć, ogrzać i otulić. Wiele z nich sprawdzi się wyłącznie jako śpiwór na zewnątrz, do ułożenia w środku malca podczas długich spacerów w chłodne dni. Inne dobrze sprawdzą się do wózka w domu, kiedy śpiworek wykorzystamy przede wszystkim w roli otulacza z którego korzystać będziemy podczas dziecięcej drzemki.

Doskonałe materiały, znakomite wzornictwo

Śpiworki do wózka 0-12 miesięcy, z uwagi na ich przeznaczenie dla najmłodszych dzieci, wykonane są ze sprawdzonych pod względem bezpieczeństwa, zdrowych i komfortowych materiałów. Z tego względu ich używanie będzie nie tylko przyjemne, ale i bardzo bezpieczne dla maluchów. Śpiworki skonstruowano w sposób zapewniający możliwość dopasowania ich do gondoli, czy do spacerowego wózka. Są także wygodne do używania ich w fotelikach samochodowych, co czyni z nich bardzo funkcjonalne i zarazem wielofunkcyjne produkty. Odpowiedni rozmiar śpiworka sprawia, że będą one najwygodniejsze dla maluchów od pierwszych dni życia, do ukończenia około 1 roku życia.

Śpiworki szyte są z komfortowych i bezpiecznych dla dziecięcej skóry materiałów. Są to śpiworki wyłącznie z naturalnych w stu procentach tkanin, które w przypadku śpiworków na zimę i jesień dodatkowo z zewnątrz obszywane są wodoodpornymi materiałami. Dzięki temu bez obaw można zabrać śpiworek na spacer nawet przy mało sprzyjających warunkach atmosferycznych. Śpiworki do wózka 0-12 miesięcy, sklep z pościelą dla niemowląt zaprasza.