Skip to content

Śpiworki do wózka 0-18 miesięcy

Showing all 6 results

Produkty 1 - 6 z 6. Pokaż ilość produktów na stronie:

Śpiworki do wózka 0-18 miesięcy. Doskonała ochrona podczas spaceru

Śpiworki do wózka 0-18 miesięcy to propozycja dla rodziców, którzy pragną podarować swojemu dziecku i sobie maksimum komfortu w pięknej oprawie. Są to śpiworki, które idealnie nadają się do używania już od pierwszych dni życia dziecka do ukończenia przez nie mniej więcej 18 miesiąca. Dostosowana wielkość do potrzeb tej grupy wiekowej, a także użycie bezpiecznych dla zdrowia materiałów sprawiają, że są to produkty po które warto sięgnąć. Idealnie sprawdzą się one na spacerze, zarówno późną jesienią, jak i zimą, kiedy pogoda nie rozpieszcza. Wystarczy wybrać odpowiedni model śpiworka, włożyć do niego maluszka i wybrać się na długi spacer. Miękkie i ciepłe wnętrze przyjemnie utuli dziecko do snu, sprawiając, że będzie mu nieprzeciętnie miło i komfortowo. Dzięki śpiworkowi spacer będzie nie tylko przyjemny, ale również bardzo zdrowy.

Jak dbać o śpiworki do wózka dziecięcego?

Śpiworki dostępne w naszym sklepie wymagają odpowiedniej pielęgnacji, dzięki której ich wygląd oraz właściwości nie zmienią się. Jest to jednak bardzo prosty sposób pielęgnowania, który nie wymaga specjalnych zabiegów. Wystarczy wyprać śpiworek w temperaturze 30 stopni Celsjusza, a następnie wysuszyć na rozłożonej suszarce. Z uwagi na właściwości tkaniny nie zaleca się suszenia w suszarce. W przypadku gdy mamy do prania śpiworki do wózka 0-18 miesięcy z futerkiem, należy przed praniem odpiąć je i wyprać ręcznie.

Właściwości śpiworków do wózka

Śpiworki do wózka dostępne w sklepie mojemalenstwo.com.pl to produkty o wyjątkowych właściwościach. Wykonane z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale i jakością. Zapewniają one komfort cieplny, są przytulne, oferując maluszkowi błogie ciepło i sen. Śpiworki te zachwycają swoją funkcjonalnością. Są łatwe do zakładania, doskonale chronią przed wiatrem, śniegiem, czy deszczem dzięki wodoszczelnym właściwościom. Jednocześnie są też odporne na wiatr. Sprawdzą się więc idealnie zarówno jesienią, jak i zimą. Są bardzo proste do zakładania, niezależnie od wybranego modelu. Łatwo można też je rozpiąć i odkryć dziecko, np. przebywając w pomieszczeniu. Jednocześnie śpiworki zawsze znajdują się  na swoim miejscu, dzięki specjalnej gumce wszytej w śpiworek. Tym samym rodzic będzie mieć pewność, że dziecko nie przeziębi się, ani nie wychłodzi lub przeciwnie, nie przegrzeje w pomieszczeniu. Śpiworki do wózka dziecięcego 0-18 miesięcy, sklep z pościelą do łóżeczka zaprasza.