Skip to content

Śpiworki do wózka 1-3 lata

Showing 1–20 of 27 results

Produkty 1 - 20 z 27. Pokaż ilość produktów na stronie:

Śpiworki do wózka 1-3 lata. Praktyczne rozwiązanie nie tylko na zimę

Śpiworki do wózka 1-3 lata to dokonały produkt, w który warto zaopatrzyć się jeśli lubicie spacery w  chłodniejsze dni z dzieckiem wygodnie usadowionym w wózku. To opcja, która pozwoli rodzicom poczuć się pewnie, a dziecku zapewni maksimum komfortu. Śpiworki dostępne w naszym sklepie przeznaczone są dla dzieci od 1 roku życia do około 3 lat. Doskonale pasują do wózków spacerowych, choć spełnią swoją rolę również w samochodowym foteliku, a nawet na sankach! To idealne rozwiązanie, które ustrzeże dziecko przed chłodem oraz przed przemoczeniem. Dzięki materiałom z jakich zostały wykonane, mogą być używane zarówno wiosną, jak i jesienią oraz zimą. To wygodne i praktyczne śpiwory, które dopasowują się do dziecka i jego potrzeb.

Jak zbudowane są śpiworki dla dzieci do 3 roku życia?

Śpiworki do wózka 1-3 lata mają bardzo podobną budowę w porównaniu do mniejszych modeli. Wykonane są one z różnych rodzajów materiałów, które zapewniają komfort termiczny oraz dbają o nieprzemakalność, a zarazem zapewniają dużą przyjemność i przytulność wewnątrz. Maluchowi nie straszne będą więc towarzyszące różnym porom roku zjawiska atmosferyczne, przed których skutkami uchroni dzieci śpiworek. W środku śpiworka znajduje się miękka tkanina – velvet, który przyjemnie grzeje, a jednocześnie jest szalenie miły w dotyku. To bardzo dobre rozwiązanie do tego typu produktów. Dzięki niej śpiworek dziecięcy nie tylko pozwala na przyjemne użytkowanie, ale i pięknie wygląda.

Funkcjonalność, którą docenisz bardzo szybko

Śpiworki dziecięce są bardzo wygodne w użyciu dzięki swojej funkcjonalności. Posiadają one specjalne otwory, dzięki którym łatwo pozwolą na zapięcie dziecka w samochodowym foteliku, czy też do zapięcia dziecka w wózku. Są to otwory standardowej wielkości, dlatego pasować będą one do większości wózków i fotelików samochodowych. Dzięki temu dziecko może być przewożone w maksymalnie bezpieczny sposób, a rodzic mieć będzie pewność, że jego dziecko ma maksymalnie dobrą ochronę. Łatwe zapięcie i odpięcie umożliwiają dwa zamki błyskawiczne. Dzięki nim możliwe jest odpięcie wyłącznie dołu śpiworka lub też rozpięcie góry, w zależności od potrzeb. To duże ułatwienie dla rodzica, który w ten sposób może zadbać o maksymalny komfort swojego malucha. Śpiworki do wózka 1-3 lata, sklep z pościelą dla dzieci zaprasza.