Skip to content

Śpiworki do wózka zimowe

Showing 1–20 of 60 results

Produkty 1 - 20 z 60. Pokaż ilość produktów na stronie:

Śpiworki do wózka zimowe. Zafunduj swojemu dziecku bezpieczny spacer

Śpiworki do wózka zimowe dostępne w sklepie mojemalenstwo.com.pl łączą funkcjonalność z niesamowitym designem. Piękne i ponadczasowe wzory, które możemy na nich znaleźć oraz znakomita funkcjonalność sprawiają, iż warto wybrać je dla swojego maluszka. Olbrzymią zaletą śpiworków jest ich bardzo dobra jakość, która jednocześnie zapewnia komfort cieplny. Wykonane z materiałów, które są dobre zarówno pod kątem gatunku i bezpieczeństwa, będą doskonałym wyborem nawet dla noworodków. Zimowe śpiworki nadają się nie tylko do wózka, ale i do gondoli, czy fotelika samochodowego. Dzięki szczelnemu materiałowi, bardzo dobremu wypełnieniu i miękkiemu wnętrzu, idealnie nadają się na zimowe spacery. To śpiworki wiatro- i wodoszczelne, dzięki którym maluszek na pewno nie zmarznie.

Śpiworki dziecięce. Wybór, który docenisz.

Śpiworki dziecięce. Duży wybór śpiworków to ogromny atut naszego sklepu. Dzięki temu każdy dopasuje idealnie do swoich potrzeb oraz do potrzeb dziecka śpiworek, który będzie mógł używać przez całą zimę, a w wielu przypadkach znacznie dłużej. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Proponujemy piękne pod względem designu produkty o zróżnicowanym wzornictwie. To śpiworki dziewczęce, chłopięce, jak i tzw. uniseks, które pasują do każdego maluszka. Dbając o potrzeby naszych małych klientów, oferujemy śpiworki w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy maluszek poczuje się w nich komfortowo. W zależności od konkretnego modelu, będzie mógł korzystać z nich od pierwszych dni życia, aż do ukończenia 3 roku życia, czy od ukończenia pół roku aż do 4 lat. Poza śpiworkami przeznczonymi do dłuższego użytkowania, proponujemy też modele idealne na jeden sezon. Niezależnie od tego, który typ śpiworka zostanie wybrany, będzie to bardzo dobry wybór.

Śpiworki zimowe a ich skład

Dziecięce śpiworki do wózka zimowe zostały uszyte z materiałów bezpiecznych dla maluszków. Są to materiały posiadające odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, co gwarantuje, iż nie uczulają, ani nie wywołują podrażnień. To jednak nie jedyne zalety. Śpiworki są wykonane ze specjalnych tkanin wodoszczelnych i wiatroszczelnych, które chronią dziecko przed chłodem, wiatrem i przemoknięciem. To bardzo dobre rozwiązanie, które powoduje, że śpiworki świetnie sprawdzają się nawet bardzo zimną zimą, zapewniając maluszkowi mnóstwo komfortu i niezbędnego mu ciepła. Dzięki temu spacer zimową porą, to czysta przyjemność dla mamy i jej szczęśliwego i dobrze odzianego dziecka. Śpiworki do wózka zimowe, znajdziesz tutaj różne wzory i kolory, zapraszamy.