Skip to content

Wkładki do wózka dziecięcego

Showing 1–20 of 48 results

Produkty 1 - 20 z 48. Pokaż ilość produktów na stronie:

Bawełniana wkładka do wózka dziecięcego

Jako młody rodzic stoisz przed pytaniem, czy bawełniana wkładka do wózka  jest niezbędna. Nie, nie jest koniecznym elementem wyprawki, ale bardzo praktycznym. Zdecydowanie łatwiej ja utrzymać w czystości i łatwiej się pierze od wnętrza wózka. W ciepłe dni dużą część dnia będziesz wraz z maleństwem spędzać na spacerach. Dziecko będzie piło i jadło w wózku. Jak wiadomo, te umiejętności nie będą jeszcze w pełni opanowane. Jedzenie będzie trafiało nie tylko do buzi. O ile pierwsze upalne dni cieszą, to kolejne nie będą lekkie. Malec będzie się pocił wiec warto zadbać o przewiewne materiały.

Jaką wybrać wkładkę do wózka dziecięcego?

Bawełniana wkładka do wózka może być gustownym dodatkiem do spacerówki. Wystarczy, że wybierzesz wzór, który przypadnie Ci do gustu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wkładki w wyjątkowe printy: kwiaty, drzewa, jeżyki, wesołe misie, gwiazdy, ptaki i wiele innych. Wkładka do wózka dziecięcego bawełna i velvet CYRKOWCY jest uniwersalna i pasuje do każdego wózka. Posiada otwory na 5-punktowe pasy. Jest dwustronna. Jedna została uszyta z wysokogatunkowej bawełny. Drugą stronę wykonano z tkaniny typu velvet, który jest niezwykle miękki. Miękką jazdę zapewnia sprężysta pianka, którą umieszczono pomiędzy tkaninami. Podnóżek łatwo jest utrzymać w czystości, ponieważ zrobiony został z wodoodpornego materiału.

Bawełniana wkładka do wózka, piękne kolory i wzory

Komfort podróży swojego dziecka zwiększysz ochraniaczami na pasami do wózka dziecięcego. Jest też szansa, że twój maluszek nie będzie się denerwował podczas zapinania pasów. Miękkie nakładki sprawiają, że pasy nie uciskają tak bardzo. Ponadto ich wzory i kolory przyciągają wzrok. Możesz stworzyć komplet z wkładką do wózka i ochraniaczem na pałąk. Ochraniacze na pasy do wózka dziecięcego i do fotelika Paradise są dwustronne i to Ty decydujesz, którą stroną chcesz ich użyć w danym momencie. Takie dodatkowe akcesoria pomogą też odnowić wózek, który był już wcześniej używany lub został mocno zabrudzony.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz jakie ciekawe wzory przygotowaliśmy dla Ciebie.