Skip to content

AKCESORIA DLA MAMY

Showing 1–20 of 66 results

Produkty 1 - 20 z 66. Pokaż ilość produktów na stronie:

Pokrowce na przewijaki i poduszki do karmienia

Pokrowce na przewijaki i poduszki do karmieniaw sklepie internetowym mojemalnestwo.com.pl to produkty szczególnie pomocne kiedy kobieta razem ze swoim maleństwem wraca ze szpitala do domu. To akcesoria i produkty pomagające w opiece nad noworodkiem, z których większość jest niezbędnym elementem ułatwiającym codzienne funkcjonowanie z niemowlakiem. Łączą one w sobie ładny, delikatny wygląd oraz praktyczne przeznaczenie. Niektóre z nich wykonane są ręcznie jak poduszka do karmienia piersią.

Poduszki do karmienia z bawełny

Oferujemy poduszkę do karmienia piersią wykonaną z naturalnej bawełny, której środek wypełniony jest certyfikowanym, atestowanym silikonem. Dzięki niemu poduszka dopasowuje się do kształtu i pozycji kobiety podczas karmienia. Nie ulega deformacji podczas użytkowania i wraca do swoich kształtów nawet po wielokrotnym praniu. To ważne i duże ułatwienie na początku karmienia malucha.

Pokrowce na przewijaki z bawełny, ciepłe i miłe w dotyku

Zależy nam na tym, aby wszystkie akcesoria dla mamy po porodzie były nie tylko praktyczne, wysokiej jakości, ale i posiadały ciekawy wygląd. Stąd torby dla mamy do wózka uwzględniają nie tylko trwały materiał, poręczny kształt czy odpowiednią ilość kieszonek. Są one także ciekawe i oryginalne pod względem wzorów czy kolorów. Ich szeroki wybór umożliwia dopasowanie torby do dziecięcego wózka. Jednak akcesoria dla mamy po porodzie to również drobne gadżety, które pomogą upamiętnić Ci ten niezwykły okres. Jednym z nich jest dwustronny foto kocyk do zdjęć, dzięki któremu możesz uwiecznić to, jak maluch rośnie i szybko się zmienia. Z kolei Mommy Planer pozwala w przyjemny i dobry sposób rozplanować czas. Wiemy, jak bardzo każdy dzień jest dla Ciebie cenny.

Akcesoria dla mamy po porodzie. Z czego zostały wykonane?

Akcesoria dla mamy po porodzie powinny być najwyższej jakości. Mamy tego świadomość, stąd pas po porodach cesarskich wykonany został w taki sposób, aby łagodzić bóle, rany i dawać kobiecie maksymalne poczucie wygody, także podczas ćwiczeń oraz rehabilitacji. Zależy nam na tym, aby akcesoria dla mamy po porodzie w szybki i komfortowy dla niej sposób, pozwoliły jej wrócić do normalnego funkcjonowania. Wspierały kobiety, gdy tego potrzebują.