niezbędne akcesoria

Poduszki do karmienia piersią i inne akcesoria

W tej kategorii znajdziesz m.in. poduszki do karmienia piersią, pasy poporodowe dla kobiet po cesarskim cięciu czy też szczotkę do pielęgnacji ciała. Z czasem kategoria ta będzie się powiększać, po to, aby móc o Ciebie zadbać kompleksowo.

Niezbędne akcesoria przyszłej mamy. Sklep Moje Maleństwo dba nie tylko o dzieci ale również o ich Mamy. Z tego względu gromadzimy w swojej ofercie produkty, które ułatwią młodym Mamom odnalezienie się w całkowicie nowej sytuacji. Produkty, które zadbają o ich ciało i dobre samopoczucie. W kategorii Niezbędne Akcesoria znajdziesz więc produkty, które wybrałam specjalnie z myślą o Tobie, Mamo.

Poduszki do karmienia piersią

Dostępne u nas poduszki do karmienia piersią są zdecydowanie niezbędne w życiu świeżo upieczonej Mamy. Dzięki nim w czasie karmienia przyjmujesz odpowiednią pozycję. Twoje plecy i Twój kręgosłup nie męczą się. Ponadto układasz dziecko komfortowo na miękkiej i delikatnej powierzchni poduszki więc nic go nie uwiera i nie rozprasza. Poszewka poduszki jest zamykana na kryty zamek, więc w każdej chwili możesz ją zdjąć i wyprać.

W tej kategorii znajdziesz również pasy poporodowe brzuszne. Pasy poporodowe są przeznaczone zwłaszcza dla kobiet po cesarskim cięciu. Pas pomoże Ci we wzmocnieniu nadmiernie rozciągniętych powłok brzusznych oraz zmniejszenia ryzyka występowania przepukliny.

Przeglądając tę kategorię nie możesz pominąć szczotki do masażu na sucho! Jeśli jeszcze nie próbowałaś takiej formy pielęgnacji ciała, to czas najwyższy to zrobić! Szczotkowanie na sucho usunie obumarły naskórek i pobudzi limfę do pracy, dzięki czemu Twoja skóra stanie się gładka i napięta. A dodatkowo masz sporą szansę na pozbycie się cellulitu!

Przejrzyj propozycje z tej kategorii, zapoznaj się bliżej z opisami produktów i wybierz te, które najlepiej zadbają o Twoje potrzeby.