poduszki do karmienia

Poduszki do karmienia piersią

Poduszki do karmienia piersią przydaje się gdyż powtarzasz tę czynność nawet kilkanaście razy dziennie. O nocy już nie wspominając. Warto więc zadbać w takiej sytuacji o komfort zarówno Mamy jak i dziecka. Przyjmując pozycję do karmienia, kręgosłup kobiety najczęściej jest zgięty, pochylony do przodu. Z czasem taka pozycja ciała może powodować ból pleców, a co za tym idzie i brak komfortu podczas karmienia. Aby temu zapobiec, warto postawić na zakup poduszki do karmienia. Duża, miękka, wyprofilowana poduszka z pewnością stanie się ogromną pomocą w tej codziennej czynności. Nie tylko pozwoli ona przyjąć Ci wygodną, wyprostowaną pozycję ciała, ale również zapewni wygodę Maluszkowi.

Poduszka do karmienia piersią, którą znajdziesz w naszej ofercie jest w kształcie rogala. A dzięki dużym, ale nie za dużym rozmiarom, jest ona bardzo stabilna i wygodna. Poduszki do karmienia z naszej oferty posiadają kryty zamek. Dzięki temu nie drażnią skóry dziecka i nie powodują niepotrzebnego dyskomfortu. Obecność zamka w poszewce pozwala na szybkie jej zdjęcie. Z tego też powodu łatwo utrzymać ją w czystości, bo najzwyczajniej wystarczy poszewkę wrzucić do prania.

Inne zastosowanie poduszki do karmienia piersią

Jeśli sądzisz, że jedyną funkcją takiej poduszki do karmienia piersią jest podtrzymanie Maluszka przy karmieniu, to się mylisz. ? Można ją również wykorzystać w inny sposób. Gdy Twoje dziecko poczuje już chęć siadania, poduszka, która niegdyś była wykorzystywana do karmienia, teraz stanie się mini fotelikiem. Możesz dziecko włożyć do środka, a poduszka będzie stanowiła podpórkę dla jego plecków. Jest więc kilka powodów, dla których watro zainwestować w poduszkę do karmienia.