Poduszki do karmienia

Poduszki do karmienia piersią

Poduszki do karmienia piersią przydaje się gdyż powtarzasz tę czynność nawet kilkanaście razy dziennie. O nocy już nie wspominając. Warto więc zadbać w takiej sytuacji o komfort zarówno Mamy jak i dziecka. Przyjmując pozycję do karmienia, kręgosłup kobiety najczęściej jest zgięty, pochylony do przodu. Z czasem taka pozycja ciała może powodować ból pleców, a co za tym idzie i brak komfortu podczas karmienia. Aby temu zapobiec, warto postawić na zakup poduszki do karmienia. Duża, miękka, wyprofilowana poduszka z pewnością stanie się ogromną pomocą w tej codziennej czynności. Nie tylko pozwoli ona przyjąć Ci wygodną, wyprostowaną pozycję ciała, ale również zapewni wygodę Maluszkowi.

Poduszka do karmienia piersią, którą znajdziesz w naszej ofercie jest w kształcie rogala. A dzięki dużym, ale nie za dużym rozmiarom, jest ona bardzo stabilna i wygodna. Poduszki do karmienia z naszej oferty posiadają kryty zamek. Dzięki temu nie drażnią skóry dziecka i nie powodują niepotrzebnego dyskomfortu. Obecność zamka w poszewce pozwala na szybkie jej zdjęcie. Z tego też powodu łatwo utrzymać ją w czystości, bo najzwyczajniej wystarczy poszewkę wrzucić do prania.

Inne zastosowanie poduszki do karmienia piersią

Jeśli sądzisz, że jedyną funkcją takiej poduszki do karmienia piersią jest podtrzymanie Maluszka przy karmieniu, to się mylisz. ? Można ją również wykorzystać w inny sposób. Gdy Twoje dziecko poczuje już chęć siadania, poduszka, która niegdyś była wykorzystywana do karmienia, teraz stanie się mini fotelikiem. Możesz dziecko włożyć do środka, a poduszka będzie stanowiła podpórkę dla jego plecków. Jest więc kilka powodów, dla których warto zainwestować w poduszkę do karmienia.

Poduszka do karmienia typu rogal. Jak wybrać najlepszą?

Poduszka do karmienia – rogal to sposób na komfortowe dla mamy i dziecka karmienie. Pierwsze miesiące życia noworodka wyglądają podobnie: spanie, karmienie, z każdym dniem dłuższa aktywność i od nowa. Nie ma znaczenia czy karmisz swoje maleństwo piersią czy z butelki, tego typu poduszka zapewni wygodne leżakowanie a mamie pomoże odciążyć kręgosłup. Nie obawiaj się, to nie jest zakup na krótki czas. Jak dziecko podrośnie przyda się przy wielu innych okazjach.

Poduszka do karmienia, jaką wybrać?

Oczywiście nie jest najważniejszy, ale przy wyborze poduszki do karmienia znaczenie ma wzór printu. Znajdziesz u nas poduszki w kropki, uroczą sarenkę Bambi, piórka, kwiaty, ważki i wiele innych. Z pewnością dopasujesz ją do swojego gustu. Bardzo ważny jest materiał, z którego została wykonana. Poduszka do karmienia piersią Secret Garden wypełnienie ma z puchu silikonowego a strona zewnętrzna jest ze 100% bawełny. Korzystanie z takiej poduszki nie jest skomplikowane. Wystarczy, że położysz ją na kolanach wewnętrzną stroną w kierunku Twojego brzucha. Po przyjęciu wygodnej dla Ciebie pozycji, umieść maluszka i gotowe.

Rogal do kamienia piersią. Zadbaj o swój kręgosłup podczas połogu

Mamy noworodków bywają bardzo zmęczone. Aby ułatwić sobie te dni zakup wcześniej rogala do karmienia piersią. W tym czasie każde wsparcie ma znaczenie. Każda młoda mama na własnej skórze przekonuje się, że karmienie piersią nie jest tak proste jak pokazują na filmach. Naturalne mleko matki jest najzdrowsze dla maluszka i nawet jeśli na początku pojawią się problemy, warto wytrwać. Doradcy laktacyjni twierdzą, że duże znaczenie ma pozytywne nastawienie mamy oraz odpowiednia pozycja do karmienia. Z pomocą przychodzą poduszki do karmienia. Poduszka do karmienia piersią PINK TENDER FRIENDS odciąży Twoje plecy i przedramiona. Maleństwo będzie czuło Twój spokój, będzie wygodnie leżało czując Twoją bliskość. Wszystkie nasze poduszki szyjemy ręcznie i dokładamy wszelkich starań, aby były jak najwyższej jakości.