Poduszka ciążowa do spania

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Poduszka ciążowa do spania. Inwestycja w komfort i zdrowie

Poduszka ciążowa do spania to jeden z gadżetów, który przyda się każdej ciężarnej kobiecie. Rola poduszki jest nieoceniona. Zapewnia ona mnóstwo komfortu oraz pozwala odciążyć nadwyrężony kręgosłup, który narażony jest na duże obciążenia podczas ciąży. Wybór poduszki to ulga dla zmęczonej mamy, która zwłaszcza pod koniec ciąży odczuwać może duży dyskomfort, który pogłębia się podczas drzemki, czy snu. W takim przypadku pomóc może wspomniana poduszka, która jest tak skonstruowana, by przynieść wyraźną ulgę przyszłej mamie i zapewnić jej maksimum komfortu. Poduszka pozwala na bardzo wygodny relaks. To właśnie dzięki jej budowie przyszła mama może bez najmniejszego problemu wygodnie spać, czy leżeć na boku. Jest to możliwe dzięki wsparciu brzucha, co szczególnie przydaje się w trzecim trymestrze ciąży. Podpierając brzuch, odpoczywają inne mięśnie, szczególnie te narażone na przeciążenia. Ten prosty patent przynosi potrzebne przed porodem odprężenie i relaks.

Ciążowa poduszka w kształcie litery C i jej zalety

Poduszka ciążowa w kształcie litery C to jeden z najpopularniejszych wariantów poduszek dla ciężarnych kobiet. Zapewniamy poduszki najwyższej klasy i jakości, dzięki którym każda przyszła mama poczuje się dopieszczona i wypoczęta. Poduszka ciążowa tego typu posiada charakterystyczny kształt, podłużny i w kształcie wspomnianej litery C. Pozwala to na wygodne oparcie głowy na poduszce oraz podparcie brzucha, podczas gdy środkowa część poduszki umieszczona zostaje pomiędzy kolanami. Przyjęcie takiej pozycji przez ciężarną zapewnia optymalną wygodę podczas snu, czy krótkiej drzemki. Jest bezpieczna dla dziecka, a także bardzo wygodna dla matki. W ten prosty sposób można nie tylko ułożyć się w wygodnej pozycji, ale i pozbyć bólu kręgosłupa, ramion, karku, czy nóg. Zaś poprawa komfortu snu ciężarnej kobiety to wartość, która jest nie do ocenienia.

Wybór poduszki ciążowej do spania z naszego sklepu, to postawienie na dobrą jakość materiałów, piękny design oraz na dobre wykonanie. Dzięki temu użytkowanie poduszki przez ciężarną mamę zapewni jej maksimum komfortu podczas tak potrzebnego wypoczynku. Jeśli jest Ci potrzebna poduszka ciążowa do spania, sklep z pościelą dla niemowląt mojemalenstwo.com.pl zaprasza.