Skip to content

Poduszka ciążowa do spania

Showing all 14 results

Produkty 1 - 14 z 14. Pokaż ilość produktów na stronie:

Poduszka ciążowa do spania i ułatwiająca karmienie – sprawdź, kiedy może się przydać

Poduszka ciążowa do karmienia i spania jest poduszką specjalistyczną, która sprawdza się w kilku sytuacjach. Jest ona polecana ciężarnym paniom, które mają problem w znalezieniu wygodnej pozycji podczas spania lub odpoczynku. Dodatkowo idealnie wspomaga karmiące mamy, a także wykorzystać można ją do opieki nad niemowlakiem.

Poduszka ciążowa jak spać

Wygodna poduszka ciążowa to taka, która spełnia swoje podstawowe zadanie. Jest nim zapewnienie wygodnej pozycji ciężarnej kobiecie podczas odpoczynku oraz snu. Właściwa pozycja ma tu kluczowe znaczenie, bo dzięki niej odciążane są nerki kobiety, a także krew przepływa zdecydowanie sprawniej. Poduszka taka ponadto pozwala odciążyć kręgosłup i niweluje bóle pleców, które mogą pojawiać się u przyszłej mamy. Poduszka ciążowa pomaga znaleźć optymalnie wygodną dla ciężarnej pozycję do spania. Leżąc na boku, wspierany jest brzuch, co jest optymalną pozycją tak dla przyszłej matki, jak i dla jej malucha. Jeśli zatem taka pozycja jest dla Ciebie wygodna, koniecznie wybieraj właśnie ją.

Poduszka ciążowa do karmienia

Zapewnienie relaksu to nie jedyny walor, jaki oferuje ciążowa poduszka. Z pewnością wiele mam wybiera je także z uwagi na późniejszą możliwość wykorzystania podczas karmienia. I tu jej obecność okazuje się wprost zbawienna. Dlaczego? Bo poduszka skutecznie zmniejsza napięcie pleców, jeśli karmisz na leżąco. Ponadto główkę dziecka można ułożyć wygodnie na poduszce, przez co niemowlę nie zsuwa się podczas karmienia. Daje to duży komfort zarówno dziecku, jak i mamie, co jest niezwykle ważne, by karmienie przebiegało sprawnie, bezpiecznie i przyjemnie dla obojga. Ma to ogromne znaczenie, bo karmienie noworodka, czy niemowlęcia może trwać naprawdę długo. Taka poduszka to idealna pomoc dla matki, która ma wolne ręce i w tym czasie może odpocząć i się zrelaksować.

Poduszka ciążowa – jak wybrać?

Poduszkę ciążową dobierz pod kątem swoich potrzeb. Istotne znaczenie mają tu zarówno jej wymiary, jak i rodzaj wypełnienia. Kwestią drugorzędną jest jej design, choć warto przyjrzeć się także wyglądowi poduszki. Możesz dopasować ją pod kątem designu pokoju, przez co będzie wyglądał on jeszcze atrakcyjniej. Poduszka powinna zostać ponadto uszyta z bezpiecznych dla niemowlaka materiałów, by czuł się on komfortowo oraz by materiał nie podrażniał skóry i nie uczulał.

Ciążowa poduszka w kształcie litery C i jej zalety

Poduszka ciążowa w kształcie litery C to jeden z najpopularniejszych wariantów poduszek dla ciężarnych kobiet. Zapewniamy poduszki najwyższej klasy i jakości, dzięki którym każda przyszła mama poczuje się dopieszczona i wypoczęta. Poduszka ciążowa tego typu posiada charakterystyczny kształt, podłużny i w kształcie wspomnianej litery C. Pozwala to na wygodne oparcie głowy na poduszce oraz podparcie brzucha, podczas gdy środkowa część poduszki umieszczona zostaje pomiędzy kolanami. Przyjęcie takiej pozycji przez ciężarną zapewnia optymalną wygodę podczas snu, czy krótkiej drzemki. Jest bezpieczna dla dziecka, a także bardzo wygodna dla matki. W ten prosty sposób można nie tylko ułożyć się w wygodnej pozycji, ale i pozbyć bólu kręgosłupa, ramion, karku, czy nóg. Zaś poprawa komfortu snu ciężarnej kobiety to wartość, która jest nie do ocenienia.

Wybór poduszki ciążowej do spania z naszego sklepu, to postawienie na dobrą jakość materiałów, piękny design oraz na dobre wykonanie. Dzięki temu użytkowanie poduszki przez ciężarną mamę zapewni jej maksimum komfortu podczas tak potrzebnego wypoczynku. Jeśli jest Ci potrzebna poduszka ciążowa do spania, sklep z pościelą dla niemowląt mojemalenstwo.com.pl zaprasza.