Skip to content

Poduszki do karmienia bambusowe

Showing all 3 results

Produkty 1 - 3 z 3. Pokaż ilość produktów na stronie:

Poduszki do karmienia bambusowe

Poduszki do karmienia bambusowe są jednym z najczęstszych wyborów dbających o komfort podczas karmienia mam. Poduszki tego typu są niezastąpione podczas karmienia piersią, choć mogą być one używane nie tylko do tego celu. Poza karmieniem piersią śmiało używać można ich również przy karmieniu noworodka, czy niemowlęcia butelką. W późniejszym okresie to gadżet, który może być używany podczas rozmaitych zabaw i aktywizacji dziecka, czy też jako wsparcie dziecka podczas siedzenia. To idealny dodatek, przydatny w każdym domu, który sprawdzi się zarówno jako produkt dobry dla mamy, jak i dla dziecka.

Zalety poduszek do karmienia

Bambusowe poduszki do karmienia zostały stworzone z myślą o komforcie matek oraz ich dzieci. Poduszki ze sklepu mojemalenstwo.com.pl to specjalnie zaprojektowane produkty, które mają stanowić wygodne oparcie dla malca. Podczas karmienia głowa dziecka wygodnie spoczywa w zagłębieniu poduszki, a dzięki temu maluch przyjmuje wygodną dla siebie pozycję. Przez to dziecko nie zsuwa się i ma bardzo dobry dostęp do piersi karmiącej go matki. Poduszkę do karmienia wykorzystać można także do karmienia starszych już dzieci, które potrafią samodzielnie przytrzymać butelkę. Dzięki komfortowemu podparciu pleców dziecka, może ono siedzieć stabilnie, co pozwoli na spokojne zaspokojenie głodu. Warto użyć jej również dla podparcia pleców, czy bioder matki, co zniweluje napięcia kręgosłupa i brzucha, a tym samym poprawi jej komfort.

Poduszki do karmienia bambusowe. Poznaj ich największe atuty

Wybór poduszki dla mam bambusowej to bardzo dobra decyzja. Bambus jest bowiem tkanina antybakteryjną, która jednocześnie zapobiega powstawaniu pleśni, grzybów, czy rozmnażaniu bakterii. Jako produkt antystatyczny, poduszka bawełniana nie gromadzi roztoczy, czy kurzu. Stanowi zatem zdrowy i bezpieczny produkt dla delikatnego noworodka. Tego typu tkaniny wykazują ponadto wysoką trwałość, co ma duże znaczenie przy wyborze produktu na dłuższy czas. Posiada ponadto właściwości hipoalergiczne, dzięki czemu można śmiało stosować ją nawet przy noworodkach o bardzo wrażliwej skórze. Stosując ją uniknąć można nieprzyjemnych alergii, czy podrażnień skóry. Dzięki właściwościom kojącym karmienie, czy sen będą przyjemne i bezpieczne. Sklep z pościelą do łóżeczek dla dzieci mojemalenstwo.com.pl