Skip to content

Poduszki do karmienia bawełniane

Showing all 13 results

Produkty 1 - 13 z 13. Pokaż ilość produktów na stronie:

Poduszki do karmienia bawełniane – komfort i piękne wzornictwo

Zalety, jakie posiadają poduszki do karmienia bawełniane czynią z nich produkty z gatunku must-have. To duża ulga dla każdego rodzica, który chce poczuć komfort podczas karmienia noworodka, czy niemowlęcia. Ich uniwersalne pod tym względem zastosowanie sprawia, że są one przydatne nie tylko karmiącym piersią matkom, ale i tym rodzicom, którzy zdecydują się na karmienie butelką. Poduszki bawełniane to klasa i styl. Ich komfortowa, bo ergonomiczna budowa, zapewnia maksimum wygody i przyjemności tak maluchowi, jak i karmiącemu go rodzicowi. Zaś dzięki pięknemu wzornictwu poduszki wyglądają nie jak przedmiot codziennego użytku, ale jak piękna ozdoba dziecięcego pokoju.

Certyfikowana bawełna

Bawełna z której uszyte zostały dostępne w naszym sklepie rogale do karmienia gwarantuje, że zarówno dziecko, jak i rodzic będą w pełni bezpieczni. Jest to wysokiej klasy bawełna, która posiada certyfikat Oeko-Tex. Jest ona antyalergiczna, a co za tym idzie nie uczula i nie powoduje podrażnień. Bawełna oraz dobre wypełnienie powodują, iż bawełniane poduszki do karmienia spełniają bardzo wysokie standardy jakości i zadowolą najbardziej wymagających rodziców. Bardzo ważnym elementem zapewniającym utrzymanie poduszek w czystości jest nie tylko zastosowany do uszycia poszewek materiał, ale i możliwość ściągnięcia ich. Oferujemy więc poduszki z łatwo ściąganymi poszewkami, które w razie potrzeby można wyprać w pralce, a dzięki temu utrzymać poduszkę w nienagannej czystości. Wszystkie dostępne w sklepie mojemalenstwo.com.pl poduszki są łatwe w utrzymaniu czystości oraz efektowne pod względem wizualnym. Nadają się doskonale do codziennego, częstego użytkowania, a rodzic może być pewien, że nie stracą one ani na swojej jakości, ani też na wyglądzie.

Za co pokochasz poduszki do karmienia bawełniane

Poduszki do karmienia zgodnie z ich nazwą najczęściej stosuje się podczas karmienia dziecka piersią, czy butelką. Jest to najczęściej wykorzystywana na początkowym etapie funkcjonalność, choć samą poduszkę można z powodzeniem zacząć używać jeszcze przed porodem! To znakomite podparcie dla lędźwi i kręgosłupa, co zdecydowanie powinny wykorzystać ciężarne panie cierpiące z powodu bólu pleców. Zalety poduszki pokochają również rodzice, którzy kupią poduszkę już po narodzinach malucha. Będą mogli cieszyć się z jej funkcjonalności już od pierwszych chwil życia dziecka. Wygoda i komfort, które zapewnia zarówno dziecku, jak i karmiącej mamie, zapewnia dużą satysfakcję z produktu. To jednak nie wszystko. Rogal do karmienia może być stosowany także w późniejszym okresie, gdy maluszek zacznie samodzielnie siadać. Podparcie jakie zapewnia poduszka pozwoli na bezpieczną zabawę, czy na samodzielne próby zjadania posiłków. Znajdziesz tutaj poduszki do karmienia bawełniane w różnych kolorach i wzorach. Sklep z pościelą do łóżeczek dla dzieci mojemalenstwo.com.pl