Skip to content

Gryzak drewniany z pieluszką

Showing all 6 results

Produkty 1 - 6 z 6. Pokaż ilość produktów na stronie:

Gryzak drewniany z pieluszką dla ząbkujących niemowląt 

Z myślą o ząbkujących niemowlętach powstał gryzak drewniany z pieluszką. Ząbkowanie to trudny czas zarówno dla maluszków oraz ich rodziców. Dziecko bardzo się ślini i jest niespokojne, ponieważ napuchnięte dziąsła bolą i sprawiają duży dyskomfort. W takich sytuacjach warto sięgnąć po bezpieczny gryzak. Drewniane gryzaki polecamy wybierać dla dzieci, u których zęby są jeszcze pod dziąsłami. Taki gryzak przynosi ulgę i uspokaja maluszka. Dołączona do gryzaka bambusowa pieluszka zajmie rączki dziecka i będzie mógł się do niej przytulić. 

Z czego zrobiony jest gryzak drewniany dla dziecka i jak o niego dbać?

Nasze gryzaki drewniane dla dziecka zrobione są w 100% z drewna bukowego. Jest to jeden kawałek drewna, który nie jest klejony. Wycięty kształt jest szlifowany z ostrożnością i uwagą. Dzięki temu jest idealnie gładki i bezpieczny dla dziecka. Drewno posiada oryginalny kolor drewna. Gryzak dla dziecka drewniany z pieluszką MEADOW polecany jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. To właśnie wtedy mogą zacząć pojawiać się pierwsze ząbki. Dołączona pieluszka wykonana została ze 100% tkaniny bambusowej, która jest miękka i przyjemna w dotyku. O ile pieluszkę można wyprać w pralce, sam gryzak należy przecierać czystą, wilgotną ściereczką. 

Ekologiczne i naturalne gryzaki dla dzieci z drewna z pieluszką 

Gryzaki dla dzieci z drewna z pieluszką to świadomy wybór rodzica, który dba jednocześnie o komfort maluszka oraz o środowisko. Drewno jest naturalnym materiałem, który ulega biodegradacji. Gryzak dla dziecka drewniany z pieluszką MUSZTARDOWY jest doskonałym pomysłem na prezent dla przyszłych rodziców. Kolor pieluszki będzie pasował zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Zanim maluszek zacznie potrzebować gryzaczka, może korzystać z samej pieluszki. Dzieci uwielbiają przytulać się do miękkich i przyjemnych materiałów. Tkanina bambusowa ma właściwości termoregulacyjne, antygrzybiczne i antybakteryjne. Jej zaletą jest również to, że jest ekologiczna, nie wywołuje alergii i jednocześnie jest bardzo trwała.

Gryzaki dla niemowlaków w sklepie internetowym www.mojemalenstwo.com.pl