Skip to content

Gryzak z drewna bukowego

Showing all 12 results

Produkty 1 - 12 z 12. Pokaż ilość produktów na stronie:

Gryzak z drewna bukowego

Gryzak z drewna bukowego dla dziecka na trudne chwile podczas ząbkowania. Ząbkowanie to trudny czas, dlatego już zawczasu warto zaopatrzyć się w gryzak dla niemowlaka. Taki gryzak to prawdziwy hit. Powodem jest nie tylko moda, ale również to, że jest to jeden z najbezpieczniejszych wyborów. Nie ma niebezpiecznej chemii, rewelacyjnie sprawdzi się podczas wyrzynania zębów oraz jest biodegradowalny. Gryzak z drewna bukowego przyniesie ulgę w tym niełatwym okresie. Gryzak dla dziecka z drewna bukowego SŁONIK Little Friends nie jest klejony ani farbowany. Wykonany został w 100% z naturalnego drewna bukowego. Jest całkowicie naturalny, dlatego nie stanowi niebezpieczeństwa dla dziecka. Mogą go używać maluszki już od 3 miesiąca życia. Nie posiada drzazg. Przed pierwszym użyciem polecamy zaimpregnowanie gryzaka olejem roślinnym. 

Naturalne gryzaki z drewna dla dzieci, bezpieczne, nie zawierają chemii 

Naturalne gryzaki z drewna dla dzieci są najlepszym i najbezpieczniejszym wyborem. Nie zawierają chemii i nie uczulają. Zazwyczaj do ich produkcji wykorzystuje się naturalny surowiec z lokalnych gatunków drzew, które występują w okolicy. Drewno posiada naturalne właściwości antybakteryjne oraz jest hipoalergiczne, rewelacyjnie sprawdzi się dla alergików. Specjalna obróbka sprawia, że są delikatne i gładkie w dotyku. Opływowy kształt Gryzaka dla dziecka z drewna bukowego BOHO jest łatwy do chwytania przez malutkie rączki i samodzielne włożenie do buzi. Stylowa plecionka z bawełnianego sznurka zaangażuje rączki dziecka, a ciekawy kolor pobudzi zmysł wzroku. Utrzymanie gryzaka w czystości jest banalnie proste. Wystarczy przetrzeć go czystą i wilgotną ściereczką. 

Drewniany gryzak dla dziecka z bawełnianą zawieszką, o prostym kształcie  

Drewniany gryzak dla dziecka z bawełnianą zawieszką nie tylko pomaga na swędzące dziąsła, ale wspomaga również ćwiczenie zmysłu dotyku. Gryzak dla dziecka z drewna bukowego w kształcie ptaszka ma „skrzydełka” wykonane z kolorowej i miękkiej bawełny. Dzięki temu jest też doskonałą zabawką dla maluszka. Materiał można bezproblemowo zdjąć i wyprać w pralce. 

Gryzak z drewna bukowego dla bezpieczeństwa dziecka

Gryzak z drewna bukowego jest idealny dla małych dzieci. Ma on całe mnóstwo zalet, które sprawiają, że po drewniane gryzaki coraz częściej i chętniej sięgają rodzice. Najważniejsze zalety drewnianego gryzaka to przede wszystkim naturalne pochodzenie. Jest zatem ekologiczny, ponadto nietoksyczny i antybakteryjny. Drewno jest idealnym wręcz materiałem na gryzaki, bo nie rozwijają się na nim bakterie. Tym różni się więc zdecydowanie od gryzaków plastikowych oraz silikonowych, co jest olbrzymim ich atutem. Dziecko może bezpiecznie wkładać je do buzi, bez obaw, że na powierzchni gryzaka rozwinęły się niebezpieczne drobnoustroje, czy bakterie. To jednak nie koniec zalet gryzaka z bukowego drewna. Jest on w pełni wolny od metali ciężkich, BPA, ftalanów, PVC, czy innych substancji, które mogą pojawiać się podczas obróbki chemicznej w przypadku gryzaków z innych, niż drewniane materiałów.

Drewniany gryzak — dla zdrowego zgryzu dziecka

Bukowe gryzaki dla dzieci mają bardzo dobre właściwości. Dzięki temu zalecane są przez stomatologów, którzy podkreślają ich pozytywny wpływ na dziecięcy zgryz. Używanie drewnianego gryzaka jest bezpieczne dla zdrowia dziecka. Stosując go, nie wprowadza do buzi drobnoustrojów. Nie ma więc obaw, że przez używanie drewnianego gryzaka, dziecko narażone będzie na próchnicę. Ponadto jest on idealnie twardy, przez co doskonale nadaje się do gryzienia go przez malucha w trakcie ząbkowania. Będzie to więc zarówno wsparcie dla dziecka podczas bolesnego procesu ząbkowania, jak i dodatkowo świetna zabawka. Dziecko ma okazję ćwiczyć sprawność swoich rączek, chwytając swój gryzak i wkładając go do buzi. Gryzaki z bukowego drewna są lekkie i dostosowane swoim kształtem oraz wielkością do dziecięcych rąk. Są zatem poręczne, przez co dzieci bez trudu poradzą sobie z taką zabawką.

Zalety drewnianych gryzaków

Nie bez znaczenia jest również znakomita jakość gryzaków tego typu. Nie są barwione, a w pełni naturalne, a dodatkowo impregnowane i zabezpieczone w odpowiedni sposób. Z tego powodu ich powierzchnia jest całkowicie gładka i całkowicie bezpieczna dla dziecka. Nie musisz obawiać się, że dziecko zadrapie się, czy skaleczy – jest to całkowicie niemożliwe.

Jeśli jest Ci potrzebny gryzak z drewna bukowego dla dziecka, sklep z pościelą dla niemowląt mojemalenstwo.com.pl zaprasza.