gryzaki

Gryzaki dla niemowlaków

Gryzaki dla niemowlaków. Czy wiedziałaś o tym, że małe dzieci uwielbiają smak i zapach drewna? No właśnie! Ja też nie wiedziałam! Do momentu kiedy zaczęłam poszukiwanie najlepszych produktów do mojego sklepu. Wówczas natrafiłam na wyjątkowe, ręcznie robione gryzaki. I są one wykonane właśnie z drewna. Drewno klonowe, bo takie właśnie wykorzystuje się do wyrobu gryzaków, jest całkowicie bezpieczne dla dzieci. Nie wywołuje alergii i co najważniejsze, ma właściwości, które nie pozwalają na gromadzenie się na gryzaku bakterii.

Drugą propozycją z naszej oferty jest gryzak kauczukowy. Wykorzystany w produkcie kauczuk, jest oczywiście pochodzenia naturalnego, nie powoduje więc żadnych alergii ani podrażnień. Podobnie jak gryzaki drewniane, również te kauczukowe wykonuje się ręcznie. Obydwa gryzaki są nie tylko przyjazne dzieciom ale i środowisku. Więc jeśli oprócz zdrowia swojego szkraba, dbasz również o przyrodę, to jest to dla Ciebie wybór idealny!

Rodzaje gryzaków dla niemowląt

Zarówno gryzak drewniany jak i gryzak kauczukowy nadaje się dla dzieci od 3 miesiąca życia, a więc od momentu gdy dziecko wykształci już odruch chwytania. To zdecydowanie jeden z najbezpieczniejszych sposobów na ulżenie dziecku w okresie ząbkowania, jaki możesz wybrać. Gryzaki zapewnią dziecku delikatny masaż dziąsełek, który powinien pomóc w usunięciu drażliwego dla Malucha uczucia dyskomfortu w niełatwym dla niego czasie wyżynania się pierwszych zębów.

Koniecznie kliknij w kartę produktu i dowiedz się więcej o gryzakach drewnianych i kauczukowych z naszej oferty! Dzięki temu będziesz mogła podjąć ostateczną decyzję, który gryzak jest najodpowiedniejszy dla Twojego Maluszka.