kokony

Kokon dla niemowlaka

Kokon dla niemowlaka to zdecydowanie produkt niezbędny w wyprawce niemowlaka. Dlaczego? Wybierając kokon postawisz przede wszystkim na bezpieczeństwo swojego dziecka. Noworodek umieszczony w takim właśnie kokonie nie spadnie, nie sturla się, nie zrobi sobie sam krzywdy, bo z każdej strony chronią go mięciutkie ścianki kokonu. Co więcej, dzidziuś w kokonie spokojnie może nocować w łóżku rodziców. Jest w nim całkowicie zabezpieczony przed przypadkowym przygnieceniem przez śpiącego rodzica.

Dzięki temu, że w taki sposób zadbasz o bezpieczeństwo swojego malutkiego skarba, również Ty będziesz spokojniejsza. Będziesz mogła spuścić z oka dziecko na chwilkę bez obaw, że spadnie z kanapy. Również Twój sen będzie spokojniejszy, bo będziesz wiedziała, że śpiący pomiędzy rodzicami niemowlak jest bezpieczny w swoim kokonie. Co więcej, oprócz wszystkich względów bezpieczeństwa, kokon dla niemowlaka lniany zapewnia maluszkowi świetne samopoczucie. Bliskość miękkich ścianek kokonu będzie przypominała mu o tym jak jeszcze był w brzuszku mamy.

Kokony dla niemowlaka bawełniany

W naszej ofercie znajdziesz kokon dla niemowlaka wykonany ze 100% bawełny oraz z lnu, a więc z naturalnych materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla maluszka. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej, z łatwością dopasujesz go do swojego gustu oraz do wystroju pokoiku maluszka.

Lniany, bawełniany, klasyczny, z kropeczkami, jednokolorowy, wielokolorowy, z falbanką, gładki – jak sama widzisz wybór jest naprawdę duży. Sprawdź koniecznie naszą ofertę a z pewnością znajdziesz taki kokon, w którym Twój maluszek poczuje się jak mały królewicz lub jak mała królewna.