Skip to content

Kokon bawełniany

Showing 1–20 of 51 results

Produkty 1 - 20 z 51. Pokaż ilość produktów na stronie:

Kokon bawełniany dla niemowlaków

W ostatnim czasie na liście wyprawki dziecięcej znalazł się kokon bawełniany dla niemowlaków. Czy faktycznie jest taki potrzeby i nie okaże się zbędnym wydatkiem? Może to tylko chwilowa moda? Pomysł stworzenia takiego produktu narodził się w Szwecji. Najpierw cieszył się popularnością w krajach skandynawskich, z czasem dotarł i do Europy. Mówiąc o kokonie nieprzypadkowo nazywa się go również gniazdem. Niektórym przypomina ptasie legowiska, które są bezpieczne, wygodne, miękkie i posiadają podwyższone boki. Takie właśnie zadanie mają spełniać kokony niemowlęce. Mają tworzyć komfortową przestrzeń dla maluszka, w której będzie mógł wypocząć i zrelaksować się. 

Jak jest zrobiony kokon bawełniany dla niemowlaka?

Kokon bawełniany dla niemowlaka łączy w sobie funkcjonalność przenośnego łóżeczka, leżaczka i otulacza. Dzieci uwielbiają leżeć tam, gdzie jest ciepło oraz przytulnie. Przypomina im to warunki, które panowały w brzuszku mamy. Kokon dla niemowlaka bawełniany dwustronny JUNGLE DETECTIVES wykonany został z dbałością o każdy szczegół. Atestowana bawełna, z której został uszyty nie powoduje podrażnień ani alergii. Środek kokonu wypełniony jest puchem silikonowym. Nawet podczas częstego użytkowania i wielokrotnego prania nie zmienia swojej struktury. Proponowany przez nas model posiada wszyty troczek, którym można regulować rozmiar i dostosować go do wzrostu maluszka. 

Czy warto kupić kokon dla niemowlaka?

Kokon dla niemowlaka to hit czy mit? Kokony rewelacyjnie sprawdzają się idealnie w pierwszych miesiącach życia dziecka. Miękkie ścianki kokonu przyjemnie otaczają maluszka. Sprawiają również, że dziecko nie sturla się z powierzchni, na której został położony. Dziecku zapewni to bezpieczeństwo, a Tobie spokój. Niemowlaki często śpią w łóżku z rodzicami. Zazwyczaj plany są inne, ale rzeczywistość wszystko weryfikuje. Zmęczona mama nie ma już siły odłożyć maluszka po karmieniu do łóżeczka. Taki kokon zapobiega niechcącemu przygnieceniu brzdąca podczas snu. Jeśli jesteście rodziną, która lubi podróże, kokon sprawdzi się też w roli łóżeczka turystycznego. Zalet jest tak dużo, że warto spróbować i przekonać się, czy sprawdzi się również w Waszym przypadku. 

Kokony bawełniane dla niemowlaków w sklepie internetowym www.mojemalenstwo.com.pl