Skip to content

Kokon z bawełny i velvetu

Showing 1–20 of 25 results

Produkty 1 - 20 z 25. Pokaż ilość produktów na stronie:

Kokon z bawełny i velvetu

Kokon z bawełny i velvetu jest bardzo pomocny w pierwszych chwilach małego człowieka. Kompletując wyprawkę dla dziecka watro przemyśleć zakup kokonu dla niemowlaka. Noworodek pamięta ciepło, wygodę i bezpieczeństwo, jakie miało w brzuchu mamy. Choć chcemy być z dzieckiem najczęściej jak to możliwe, nie zawsze damy radę mieć je na rękach i przytulać. Taki kokon przyjemnie opatuli maluszka. 

Jaki wybrać kokon dla niemowlaka? Sprawdź ofertę sklepu internetowego mojemalenstwo.com.pl

Wybierając kokon dla niemowlaka należy zwrócić uwagę na materiał, z którego został wykonany oraz jego rozmiar. Podpowiemy na co zwrócić uwagę. Kokony dla niemowlaków można używać w łóżeczkach, wózkach, na kanapie, tarasie i podłodze. Wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. 

Kokon niemowlęcy z bawełny to bezpieczeństwo i wygoda 

Warto zwrócić uwagę na kokon niemowlęcy z bawełny i tkaniny velvet. W naszym sklepie znajdziesz modele, które wiązane są na kokardę. Jest ona nie tylko ozdobą, ale też pozwala odpowiednio dopasować rozmiar do wzrostu dziecka. Kokon niemowlęcy bawełna i velvet 0-6 miesięcy z kokardą MUSZTARDOWY to nasz produkt premium, który został uszyty z dwóch certyfikowanych tkanin. Część wewnętrzna to delikatna, trwała i naturalna bawełna. Białe wnętrze pozwala się wyciszyć i spokojnie zasnąć. Część zewnętrzna to miękki i piękny velvet. Spodnia część to usztywniony i piankowy materac. 

Kokon dla niemowlaka z regulowaną wielkością dla zdrowego snu 

Kokon dla niemowlaka z regulowaną wielkością daje możliwość idealnego dopasowania do wzrostu dziecka. Jak wiadomo, maluszki rosną bardzo szybko, takie rozwiązanie sprawia, że będzie służył długi czas. Kokon dla niemowlaka z bawełny i velvetu PREMIUM ORNITHOLOGY ma zamknięcie zabezpieczone szeroką taśmą zapinaną na rzep. Pozwala to na pełną regulację. Dla bezpieczeństwa dziecka, nie ma tu żadnych wiązań ani sznurków w dolnej części, która przeznaczona jest na nóżki. Kokon uszyty został z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej i typu velvet. Jest miękki i przyjemny w dotyku. Pianka, która jest umieszczona po bokach oraz materacyk są wyjmowane. Ułatwia to pranie i zachowanie go w czystości. 

Kokon z bawełny i velvetu – wygodny sen z maluchem

Jeśli z rozmaitych powodów chcesz, by Twoje dziecko spało z Tobą w łóżku, koniecznie wykorzystaj do tego kokon z bawełny i velvetu. Możesz wówczas bezpiecznie dla dziecka spać ze swoim maluszkiem w łóżku i reagować natychmiast na jego potrzeby. Dlaczego warto? Po pierwsze kokon z jego lekko podwyższonymi bokami zapewni dziecku bezpieczeństwo, stanowiąc naturalną barierę. Nie musisz obawiać się, że przypadkowo przygnieciesz swojego szkraba. Ponadto kokon zapobiega sturlaniu się malucha na podłogę, przez co możecie pozwolić sobie na błogi sen. Warto także i dlatego, iż z badań jasno wynika, iż rodzice śpiący w jednym łóżku z maleństwem, średnio przesypiają dłużej w ciągu doby około 40 minut, co jest niezwykle ważne dla cierpiących na niedobory snu rodziców.

Wybierz kokon na drzemkę dziecka w ciągu dnia

Noworodki i niemowlęta przesypiają bardzo dużą część doby. Spokojny i niczym niezakłócony sen jest niezwykle potrzebny, by dzieci mogły się rozwijać. Wykorzystaj kokon bawełniano-velvetowy do zorganizowania maluszkowi najwygodniejszego posłania. To on ochroni dziecko przed sturlaniem się z kanapy oraz da maluchowi poczucie bezpieczeństwa. Możesz przenosić wygodnie i bez obudzenia dziecka kokon, np. z kanapy do jego łóżeczka, czy wózka, by móc doglądać malucha, gdy będziesz musiała zmienić miejsce w którym przebywasz.

Jak długo można stosować kokon niemowlęcy w wózku lub na łóżku?

Kokon to rozwiązanie idealne dla noworodków oraz niemowląt. Możesz używać go swobodnie do momentu, gdy maluszek nauczy się zmieniać pozycję swojego ciała. Korzystaj z niego do czasu, aż dziecko zacznie obracać się z brzucha na plecy i pleców na brzuszek. Po osiągnięciu przez dziecko tej zdolności, kokon można używać korzystając z jego innych funkcji.

Wygodny środek transportu

Możesz wykorzystać kokon w podróży. Chętnie odwiedzasz rodzinę z dzidziusiem? Włóż kokon do torby i wyciągnij go będąc na miejscu, by bezpiecznie i swobodnie ulokować młodego podróżnika na kanapie. Możesz też wykorzystać kokon zamiast nosidła – jest on zdecydowanie lżejszy, dlatego łatwiej przeniesiesz w nim malucha np. z samochodu do mieszkania.