niezbędne akcesoria

Niezbędne akcesoria dla niemowlaka

Niezbędne akcesoria dla niemowlaka, w tej kategorii znajdziesz produkty, które z pewnością przydadzą Ci się w codziennej pielęgnacji dziecka. Systematycznie kategoria ta będzie powiększana o naprawdę przydatne produkty dla małego dziecka. W chwili obecnej w tej kategorii możesz znaleźć zestaw szczotki i muślinowej myjki oraz termoforek Mr B, który już od dawna jest na liście najpotrzebniejszych akcesoriów dla rodziców.

Oferowane w tej kategorii zestawy szczotek z myjkami muślinowymi to idealny sposób na codzienną pielęgnację Maluszka. Muślinowa myjka świetnie sprawdzi się podczas kąpieli czy też po prostu do przecierania buźki i rączek maleństwa w czasie dnia. Muślin jest tkaniną naturalną, więc nie stanowi żadnego zagrożenia dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Do wyboru masz trzy wzory myjek – księżniczki, miód i romby. W zestawie znajduje się również szczotka z naturalnego włosia z drewnianą rączką. Taka szczotka świetnie sprawdza się w pielęgnacji główki dziecka. Pomaga zapobiegać ciemieniusze ale również i wesprze Cię w walce z nią. Taki zestaw zdecydowanie musi znaleźć się na wyprawkowej liście dla Twojego Maluszka.

Niezbędne akcesoria dla noworodka

W niezbędnych akcesoriach dla noworodka znajdziesz również hit większości rodziców – termofor na kolkę Mr B. Głównym zadaniem Mr B jest wsparcie Cię w walce z kolkami. Przynosi on ulgę w kolkach dzięki temu, że nagrzewa się do bezpiecznej dla dziecka temperatury i ogrzewa bolący brzuszek. Do tego jest miękki, piękny i idealny do zabawy. Poznaj o wiele więcej zalet Mr B  – kliknij w produkt koniecznie i sprawdź, co on jeszcze potrafi!