ochraniacze do łóżeczka

Ochraniacz do łóżeczka dla niemowlaka dla ochrony i bezpieczeństwa

Ochraniacz do łóżeczka dla niemowlaka, spełnia dwie główne funkcje, o których musisz wiedzieć. Pierwsza z nich to ochrona delikatnej główki maleństwa przed zderzeniem z twardymi, drewnianymi szczebelkami łóżeczka. To właśnie miękki, bo wypełniony odpowiednio grubą włókniną, ochraniacz zabezpieczy dziecko przed bezpośrednim kontaktem z elementami łóżeczka. Druga funkcja zaś to wyciszenie, delikatne zaciemnienie i odseparowanie od otoczenia główki maluszka, dzięki czemu będzie mógł on spać spokojniej.

Czy ochraniacz do łóżeczka dla niemowląt można pominąć w dobrej wyprawce? Z pewnością nie!

Niewątpliwie taki ochraniacz do łóżeczka dla niemowlaka również pełni funkcję estetyczną. Odpowiednio dobrany do pościeli, z pewnością będzie się świetnie prezentował, jednocześnie dekorując pokoik. W naszej ofercie jest tak wiele ochraniaczy, że z pewnością znajdziesz taki, który idealnie dopasuje się do Twojej koncepcji. Ochraniacze są mocowane do łóżeczka za pomocą szerokich tasiemek, które po zawiązaniu tworzą ładne, dekoracyjne kokardki.

Ochraniacz do łóżeczka dla niemowlaka

Dbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka, w związku z czym w naszej ofercie znajdziesz ochraniacze wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów – bawełny i lnu. Oprócz materiału możesz również wybrać ochraniacz do łóżeczka z falbanką lub bez falbanki, gładki lub pikowany. Klasyczne kolory pozwolą Ci również na łatwe dopasowanie do Twoich potrzeb. Nie zapominaj również, że w naszym sklepie możesz do ochraniacza dobrać również pościel dla dzieci, prześcieradła do łóżeczka dla niemowlaka a nawet organizer do łóżeczka. Przejrzyj więc koniecznie wszystkie nasze kategorie, aby stworzyć spójny w stylu i kolorystyce zestaw.