Ochraniacze do łóżeczka

Ochraniacz do łóżeczka dla niemowlaka dla ochrony i bezpieczeństwa

Ochraniacz do łóżeczka dla niemowlaka, spełnia dwie główne funkcje, o których musisz wiedzieć. Pierwsza z nich to ochrona delikatnej główki maleństwa przed zderzeniem z twardymi, drewnianymi szczebelkami łóżeczka. To właśnie miękki, bo wypełniony odpowiednio grubą włókniną, ochraniacz zabezpieczy dziecko przed bezpośrednim kontaktem z elementami łóżeczka. Druga funkcja zaś to wyciszenie, delikatne zaciemnienie i odseparowanie od otoczenia główki maluszka, dzięki czemu będzie mógł on spać spokojniej.

Czy ochraniacz do łóżeczka dla niemowląt można pominąć w dobrej wyprawce? Z pewnością nie!

Niewątpliwie taki ochraniacz do łóżeczka dla niemowlaka również pełni funkcję estetyczną. Odpowiednio dobrany do pościeli, z pewnością będzie się świetnie prezentował, jednocześnie dekorując pokoik. W naszej ofercie jest tak wiele ochraniaczy, że z pewnością znajdziesz taki, który idealnie dopasuje się do Twojej koncepcji. Ochraniacze są mocowane do łóżeczka za pomocą szerokich tasiemek, które po zawiązaniu tworzą ładne, dekoracyjne kokardki.

Ochraniacz do łóżeczka dla niemowlaka

Dbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka, w związku z czym w naszej ofercie znajdziesz ochraniacze wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów – bawełny i lnu. Oprócz materiału możesz również wybrać ochraniacz do łóżeczka z falbanką lub bez falbanki, gładki lub pikowany. Klasyczne kolory pozwolą Ci również na łatwe dopasowanie do Twoich potrzeb. Nie zapominaj również, że w naszym sklepie możesz do ochraniacza dobrać również pościel dla dzieci, prześcieradła do łóżeczka dla niemowlaka a nawet organizer do łóżeczka. Przejrzyj więc koniecznie wszystkie nasze kategorie, aby stworzyć spójny w stylu i kolorystyce zestaw.

Bezpieczne ochraniacze na łóżeczko dla nimowlaka, nie zapomnij o nich kompletując dziecięcą wyprawkę.

Wybierz ochraniacze na łóżeczko jeśli chcesz mieć pewność, ze Twoje dziecko nie zrobi sobie krzywdy. Wiadomo przecież, że aktywny maluch może w łóżeczku zdrowo baraszkować, próbować stawać na nóżki oraz przewracać się z boku na bok. Te akcesoria powstały po to, aby w czasie tych uroczych, pierwszych dziecięcych zabaw, maluch przypadkiem nie uderzył o szczeble łóżka. Tego zdecydowanie byśmy nie chcieli! Zdarzają się także przypadki kiedy maluszek podczas baraszkowania niechcący wetknie pomiędzy szczebelki rączkę, nóżkę, a nawet główkę. To już poważniejsze przypadki, które mogą się skończyć interwencją lekarzy. Ale istnieje sposób na to, aby spać spokojnie. Wystarczy na przykład kupić ochraniacz do łóżeczka bawełniany. Oprócz gwarancji bezpiecznego snu dziecka, będzie on również gwarancją zdrowego materiału, z którego go wykonano. Czy można życzyć sobie czegoś więcej w kwestii spokoju i bezpieczeństwa? Chyba nie. A to tylko jeden przedmiot. Dlatego też każdy rodzic, który chce spać spokojnie (razem ze swoim maluszkiem) zakup takiego akcesorium powinien poważnie rozważyć.

Wielofunkcyjne ochraniacze na łóżeczko dziecięce to gwarancja kontroli

Ciepłe i przytulne ochraniacze na łóżeczko to dobry wybór dla tych rodziców, którzy chcą dawać swoim maluchom rzeczy wysokiej jakości. A także tych, którzy w żadnym przypadku nie chcą blokować aktywności dziecka, ale jednocześnie chcieliby ją nieco okiełznać. A ochraniacz świetnie się w takiej roli sprawdzi. Wyznaczy granice, odgrodzi i wyznaczy maluchowi pole bezpiecznego działania. Takiego, na którym bez problemów będzie się mógł bawić do woli! A rodzice będą mogli w tym czasie zająć się innymi ważnymi sprawami. Taki produkt może być również elementem upiększającym dziecięcy pokój. W naszej ofercie znaleźć można dość bogaty wybór kolorów. Choć polecamy te naturalnie uspokajające maluszka, wybór należy oczywiście do Państwa. Można ochraniacz dobrać pod łóżeczko, kolor pokoju lub osobiste preferencje. Warto jednak pokierować się dobrem dziecka i wykorzystując element zaciemniający, wybrać tak, by ten przybór pomagał smykowi zasnąć. Dzięki temu funkcja estetyczna oraz praktyczna będą się mogły uzupełniać. Jeśli jeszcze nie są Państwo przekonani – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.