Skip to content

Ochraniacze do łóżeczka bawełniane

Showing 1–20 of 45 results

Produkty 1 - 20 z 45. Pokaż ilość produktów na stronie:

Ochraniacze do łóżeczka bawełniane – skuteczne zabezpieczenie dziecięcego posłania

Ochraniacze do łóżeczka bawełniane to produkty dostępne w naszym asortymencie, służące bezpieczeństwu maluchów. Posiadamy bardzo dobre jakościowo ochraniacze, które dadzą dziecku potrzebny mu komfort i bezpieczeństwo, a jednocześnie zapewnią piękny wygląd pokoju. Ten prosty element wpływa na estetykę wnętrza, dopełniając jego wygląd. Wraz z pościelą o tym samym wzorze prezentować będzie się niepowtarzalnie oraz nieprzeciętnie, stanowiąc atrakcyjny element wyposażenia wnętrza. Proponowane przez nas ochraniacze prezentują się świetnie zarówno z pasującymi kompletami pościeli, jak i osobno. W połączeniu ze znakomitą jakością oraz z dopełnieniem funkcji jaką pełnią, są to produkty niezbędne wszystkim rodzicom, którzy chcą w pełni zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci.

Piękne wzornictwo

Wszystkie bawełniane ochraniacze zachwycają swoją oryginalnością i estetyką. Są to piękne wzory, które pasują do każdego dziecięcego pokoju. Część z wzorów dedykowana jest dziewczynkom, inne zaś chłopcom. Można dzięki temu wybierać spośród całej gamy różnorodnych ochraniaczy, które zachwycają kolorystyką oraz designem. Ochraniacze na szczebelki łóżeczka to mnóstwo modnych pomysłów. Są wśród nich zarówno jednobarwne ochraniacze, które posiadają ozdobne wiązania, jak i ochraniacze w najrozmaitsze wzory, począwszy od modnego designu kwiatowego i roślinnego, skończywszy na nieśmiertelnych kropkach. Duży wybór powoduje, że każdy rodzic poczuje się dopieszczony pod względem estetycznym, wybierając spośród pięknych i bardzo starannie wykonanych produktów.

Funkcje ochraniaczy

Ochraniacze do łóżeczka dziecięcego wykorzystać można na kilka różnych sposobów. Nałożone na szczebelki ochronią dziecko przed uderzeniem, czy zaklinowaniem. Mogą one również posłużyć do ochrony przed obgryzaniem szczebli przez ząbkujące maluchy. Bawełniane ochraniacze bardzo często używane są również do tłumienia zewnętrznych bodźców, dzięki czemu wypoczywające w łóżeczku dziecko będzie spało smacznie i bezpiecznie. W zależności od potrzeb i od typu ochraniacza, można wykorzystać go wyłącznie w roli zagłówka lub też osłonić nim całe dziecięce łóżko. W przypadku wykorzystania go jako zagłówka, najbardziej przysłuży się najmłodszym dzieciom, dla starszych zaś z pewnością lepiej sprawdzi się ochraniacz na całe łóżeczko. Ochraniacze do łóżeczka dla niemowlaka bawełniane, sklep z pościelą dla niemowląt zaprasza.