Skip to content

Ochraniacze do łóżeczka lniane

Showing all 6 results

Produkty 1 - 6 z 6. Pokaż ilość produktów na stronie:

Ochraniacze do łóżeczka lniane – postaw na bezpieczeństwo malucha

Ochraniacze do łóżeczka lniane są elementem dziecięcej wyprawki, która przyda się wszystkim świeżo upieczonym rodzicom. Ten element wyposażenia sprawdzi się już od pierwszych dni malucha. Warto założyć go w dziecięcym łóżeczku, jeśli jego główną rolą ma być odizolowanie malucha przed dźwiękami i bodźcami dochodzącymi z pozostałej części domu. Zapewni to maluchowi bezpieczny i niczym niezmącony sen. Prosta funkcja ochraniacza, czyli osłonięcie główki i ciała dziecka przed urazami sprawia, że jest to produkt wart zakupu. Zapewni on bezpieczeństwo dziecku, chroniąc je przed zakleszczeniem główki, uderzeniem, czy złamaniem ręki lub nogi na skutek wplątania kończyny w szczebelki. Ten prosty gadżet będzie idealnym dodatkiem do wyposażenia dziecięcego pokoju, który da rodzicom poczucie bezpieczeństwa oraz zadbania o swój największy skarb.

Estetyczny dodatek do drewnianego łóżeczka

Ochraniacze do łóżeczka dziecięcego lniane są nie tylko dodatkiem dbającym o dziecięce bezpieczeństwo. To również piękny element wyposażenia pokoju. Zawieszony na drewnianym łóżeczku za jego szczebelkami, fantastycznie ozdobi pokój. Ten prosty dodatek pięknie podkreśli stylistykę wnętrza, zwracając uwagę na detale. W zależności od designu ochraniacza oraz stylu w jakim urządzone jest wnętrze, będzie on przysłowiową kropką nad i w dziecięcym pokoju. To stylowy gadżet, który poza podstawową funkcją ochraniania dziecka stanowi bardzo wyrazisty element dziecięcego pokoju. Lniany ochraniacz stanowił będzie oryginalny dodatek do wnętrza, który da wyraz upodobaniom estetycznym rodziców.

Sto procent natury, czyli len w roli głównej

Ochraniacz lniany dla dziecka jest naturalnym wyborem dla rodziców, którzy poszukują produktów dobrych jakościowo, pięknych i bezpiecznych dla dzieci. Takie właśnie są lniane ochraniacze dostępne w sklepie mojemalenstwo.com.pl. Len jest tkaniną naturalną, która zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo. Jego właściwości hipoalergiczne powodują, że jest to doskonała tkanina na produkty, które będą w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem. Dlatego len bardzo dobrze sprawdzi się na ochraniacze do łóżeczka. To produkt, który nie uczula i nie podrażnia, dlatego jest bezpieczny w kontakcie z dziećmi z AZS, uczuleniami, egzemą, czy innymi problemami skórnymi. Sprawdzi się on również na każdą porę roku dzięki właściwościom termoregulacyjnym. Ochraniacze do łóżeczka niemowlaka lniane, sklep z pościelą dla niemowląt.