Skip to content

Ochraniacze na łóżeczko pikowane

Showing all 8 results

Produkty 1 - 8 z 8. Pokaż ilość produktów na stronie:

Ochraniacze na łóżeczko pikowane – estetyczne dodatki do wnętrza

Ochraniacze na łóżeczko pikowane to pomysł na oryginalne dodatki do dziecięcego pokoju. Ich estetyczny wygląd to znakomity powód, by wybrać je do drewnianego dziecięcego łóżeczka. Bogata oferta naszego sklepu zachęca do zakupów, zwłaszcza że każdy produkt jest stylistyczną niespodzianką, odrębną i wnoszącą oryginalność oraz nową jakość do każdego dziecięcego pokoju. Pikowane ochraniacze to stylowy gadżet, który prezentuje się pięknie powieszony na każdym łóżeczku. W połączeniu z innymi elementami wyposażenia pozwoli na stworzenie zachwycającej aranżacji wnętrza, a jednocześnie stanowić będzie doskonałą ochronę dziecka przed bolesnymi kontuzjami. Bogate i zróżnicowane wzornictwo zapewnia możliwość dopasowania produktu do własnych potrzeb, co z pewnością ucieszy najbardziej wymagających klientów.

Wymiar poznawczy

Pikowane ochraniacze na łóżko mogą stać się dla dziecka bardzo dobrym materiałem wspierającym właściwości poznawcze. Dzięki wzbudzeniu zainteresowania malucha, będzie on mógł rozwijać swoje kompetencje i umiejętności badawcze, czy też wspomagać rozwój zmysłów. To produkt, którego piękny wygląd jest w stanie pobudzić ciekawość malucha, a tym samym wspomóc jego rozwój. Piękne kolory i wzory wzbudzają ciekawość dziecka, które rozwija swoje zmysły chociażby poprzez dotyk, czy wzrokową obserwację ochraniacza. Jednocześnie produkt ten jest pomocny w rozwoju społecznych kompetencji, tym samym pozytywnie oddziałując na predyspozycje malucha. Warto jednocześnie zauważyć, że dobre zamontowanie ochraniacza zapewni bezpieczeństwo użytkowania, uniemożliwiając przypadkowe ściągnięcie ochraniacza przez dziecko.

Wyjątkowa ochrona

Ważną cechą, która sprawia, że warto zamontować ochraniacze na łóżeczko dziecięce pikowane jest bezpieczeństwo, jakie zapewniają maluchom. Poprzez osłonięcie drewnianych szczebelków rodzic może poczuć się pewniej ze świadomością, że dziecko nie uderzy się boleśnie, ani nie złamie ręki, czy nogi. To właśnie ten aspekt ochrony jest głównym atutem przemawiającym za zakupem ochraniacza do łóżka. To również mini osłona dzięki której do wnętrza posłania nie dotrą zewnętrzne bodźce, które mogłyby zakłócić sen malucha. Tego typu ochrona sprawia, że dziecko jest odpowiednio zabezpieczone i śpi w maksymalnie komfortowych warunkach. A to przecież cel do którego dąży każdy kochający rodzic. Ochraniacze na łóżeczko pikowane, sklep z pościelą do łóżeczka zaprasza.