Skip to content

Ochraniacze na łóżeczko z falbanką

Showing all 11 results

Produkty 1 - 11 z 11. Pokaż ilość produktów na stronie:

Ochraniacze na łóżeczko z falbanką. Piękne dopełnienie wystroju pokoju dziecięcego

Ochraniacze na łóżeczko z falbanką prezentują się niezwykle urokliwie. Prosty element ozdobny w postaci falbanki może być źródłem mnóstwa inspiracji, jeśli o dekorowanie pokoju dziecka chodzi. Siła uroku takiego ochraniacza tkwi przede wszystkim w jego prostocie. Dzięki połączeniu prostej formy ochraniacza z jednokolorową kolorystyką oraz z delikatną ozdobą w postaci falbanki, mamy do czynienia z atrakcyjnym elementem wyposażenia wnętrza, który prezentuje się urokliwie i dodaje wnętrzu pewnej delikatności i subtelnego piękna. Ochraniacz z falbanką to gadżet, który zwraca uwagę osób poszukujących prostych form, bez zbędnych dodatków. Klasyczny i subtelny idealnie wpasuje się w każdy dziecięcy pokój.

Dobry ochraniacz, czyli jaki

Proponowane przez sklep mojemalenstwo.com.pl ochraniacze do łóżeczek dziecięcych określić można jako bezpieczne i dobre jakościowo. Przemawia za tym kilka bardzo istotnych czynników, które powodują, że możemy określić ochraniacze właśnie w ten sposób. Po pierwsze wykonane zostały z materiałów naturalnych, które zapewniają zarówno komfort, jak i są bezpieczne dla zdrowia. Ich antyalergiczne i antybakteryjne właściwości powodują, że ochraniacze sprawdzają się doskonale dla dzieci, których skóra jest bardzo wrażliwa i delikatna. Po drugie ochraniacze te wykonane są z dbałością o każdy detal. Są stabilne i trwałe, a ich wiązania przytwierdzone są mocno, dając rodzicom poczucie bezpieczeństwa. Ponadto wypełnienia, których użyto w ochraniaczach dają stabilność, która powoduje, że nie tylko pięknie prezentuje się w łóżeczku, ale i nie opada.

Dobra jakość potwierdzona certyfikatami

Dostępne w naszym sklepie ochraniacze to produkty, których jakość potwierdzona jest certyfikatami OEKO-TEX Standard 100. Jest to znak uznawany na całym świecie za potwierdzający jakość wyrobów włókienniczych. Tym samym widząc tego typu znak na produktach można mieć pewność, że spełniają one ogólno przyjęte najwyższe pod tym względem standardy. Dotyczą one między innymi gwarancji, iż w składzie produktu nie ma substancji szkodliwych dla zdrowia, typu barwniki, pestycydy, czy metale ciężkie. Certyfikat potwierdza zatem, iż użytkowanie konkretnego produktu jest bezpieczne, a dziecko spać będzie w komfortowych i zdrowych warunkach. Ochraniacze na łóżeczko z falbanką, pościel dla dzieci i inne akcesoria dla niemowląt.