otulacze

Otulacz bambusowy dla noworodka

Otulacz bambusowy dla noworodka, głównym zadaniem otulacza jest ścisłe ale jednocześnie delikatne owinięcie Maleństwa. To sprawia, że czuje się ono jak w brzuszku mamy. Dzięki takiemu zabiegowi rączki Maluszka ściśle przylegają do jego ciała. Jest to więc pozycja podobna do tej, którą miał jeszcze przed porodem. A co to w ogóle są te otulacze i czym właściwie różnią się od kocyków? Otulacz dla noworodka musi, w przeciwieństwie do kocyka, być cienki i łatwo dopasowujący się do kształtu ciała Maleństwa. I muślin właśnie na to pozwala.

Otulacz bambusowy dla noworodka

W naszej ofercie znajdziesz wiele kolorów, które z pewnością trafią w Twój gust, a nawet dopasują się do przygotowanego już przez Ciebie wnętrza. Dzięki temu, muślinowy otulacz będzie nie tylko spełniał swoją główną rolę, ale również będzie pięknym dodatkiem do całości. Gdy Twoje Maleństwo już nieco podrośnie i nie będzie potrzebowało takiego ścisłego owijania, otulacz może zmienić swoją funkcję. Wówczas stanie się on świetnym kompanem letnich spacerów i przejmie rolę cienkiego kocyka, który otuli maluszka podczas krótkiej drzemki.

Rodzaje otulaczy dla noworodka

W naszej ofercie mamy otulacze gładkie i otulacze z koronką. Doszyta biała koronka pięknie zdobi materiał i dodaje kontrastu do koloru muślinu. Takie połączenie z pewnością będzie cieszyło oko każdego, kto je zobaczy.

Nie zapominaj, że otulacze w naszej ofercie są dostępne w trzech różnych rozmiarach, z łatwością więc dobierzesz idealny do swoich potrzeb. Nie czekaj i zapoznaj się z ofertą naszych uroczych muślinowych otulaczy!