Skip to content

Pieluszki bambusowe i bawełniane

Showing 1–20 of 106 results

Produkty 1 - 20 z 106. Pokaż ilość produktów na stronie:

Pieluszki muślinowe dla dzieci

Pieluszki muślinowe dla dzieci, to niezbędny element wyprawki, bez którego trudno sobie wyobrazić komplet produktów związanych z opieką nad noworodkiem. Zarówno nowo narodzone dziecko jak i to nieco starsze zdecydowanie nie może funkcjonować bez pieluszek. I nie chodzi tutaj o pieluszki, które wykorzystujemy do przewijania Maleństwa, ale o pieluszki materiałowe. W naszej ofercie obecnie znajdziesz pieluchy muślinowe, a już niebawem dołączą do nich pieluchy bambusowe.

Pieluszki muślinowe dla dzieci często stają się nieodłącznym kompanem przygód Twojego Malucha. Serio! Znam to z autopsji! ? Jeśli więc już jesteś mamą, tak jak ja, to z pewnością już o tym wiesz, a jeśli dopiero czekasz na swojego Skarba, to z pewnością szybko się o tym przekonasz, że Maluchy uwielbiają przytulać się do materiałowych pieluszek, kochają z nimi zasypiać albo je po prostu ze sobą nosić. Wszędzie! Najlepsze pieluszki do takich rzeczy to nie jest te, które właśnie zostały uprane i uprasowane, ale te lekko pogniecione, już nieco „ponoszone przez dziecko”, najlepiej jeszcze z utrzymującym się na nich zapachem ukochanej mamy. To właśnie z takim przyjacielem Maluch czuje się bezpiecznie i łatwiej zasypia. Z tych właśnie wszystkich względów warto wybrać dla dziecka odpowiednią, naturalną pieluchę materiałową.

Pieluszki muślinowe dla dzieci, szybka wysyłka

Osobiście polecam miękkie, delikatne i oczywiście naturalne pieluszki muślinowe dla niemowlaków. Wybierz swój ulubiony kolor i dopasuj je do całości wyprawki. Pieluszki muślinowe są tak ładne i kolorowe, że z powodzeniem możesz wykorzystać je również w późniejszym czasie jako chustki pod szyję.