Skip to content

Poduszki motylki

Poduszki motylki

Antywstrząsowe poduszki motylki służą bezpieczeństwu dziecka podczas spaceru w wózku lub foteliku samochodowym. Ich kształt przypominający motyla został specjalnie zaprojektowany i dostosowany do potrzeb niemowląt i noworodków, by chronić głowę i szyję. 

Motylek antywstrząsowy ma zadanie podpierać główkę z kilku stron, przez co główka nie kiwa się na boki podczas jazdy po nierównym terenie. Poprawiają komfort i chronią delikatną główkę przed nagłymi wstrząsami i wibracjami, utrzymując ją w stałej i bezpiecznej pozycji. Dzięki niej maleństwo nie jest narażone na wczesne wady postawy. Poduszki motylki dla dzieci są bezpieczne i powinny być stosowane gdy dziecko siedzi w foteliku lub spacerówce, a jego główka jest narażona na wstrząsy. Poduszki antywstrząsowe nie są przeznaczone do spania w łóżeczku. Wyjątkiem jest stała obserwacja malucha. Poduszka motylek dla niemowlaka została wykonana w 100% z bawełny, która zapewnia ochronę delikatnej skóry i jest antyalergiczna, antygrzybicza i antybakteryjna. Z łatwością można ją uprać w 30 stopniach. Szyta na zamówienie z precyzją i dbałością daje pewność wysokiej jakości, która zapewni najmłodszym wygodę i spokojny sen.

Showing 1–20 of 37 results

Produkty 1 - 20 z 37. Pokaż ilość produktów na stronie:

Poduszki antywstrząsowe motylki – wsparcie rodziców w zapewnianiu bezpieczeństwa noworodków i niemowląt.

Poduszki antywstrząsowe motylki to asortyment, który służy bezpieczeństwu niemowlęcia w czasie podróży samochodem, wózkiem itp. Są one niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdego wózka i fotelika samochodowego. Chronią bowiem delikatną główkę dziecka przed rozmaitymi drganiami i wstrząsami, a nawet uderzeniami, na jakie narażone jest ono podczas spaceru, czy podróży. Ich rola jest niezwykle istotna. Poduszka taka podtrzymuje głowę noworodka i niemowlęcia w optymalnej i prawidłowej dla dziecka pozycji. Przez to zapewnia mu nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Poduszka antywstrząsowa, a jej kształt

Poduszki antywstrząsowe z uwagi na swój kształt nazywane są również poduszkami motylkami. Jest to kształt nieprzypadkowy, bo optymalnie dostosowany jest do potrzeb noworodków i niemowląt. Poduszka motylek opracowana została tak, by chronić zarówno głowę, jak i szyję niemowląt w wózku oraz w foteliku samochodowym. Jej prawidłowe używanie daje rodzicowi pewność, że jego dziecko chronione jest optymalnie przed możliwymi wstrząsami, na jakie narażone jest w czasie przemieszczania się w wózku, nosidle, czy samochodowym foteliku. Konieczne jednak jest, by używać jej w sposób prawidłowy.

Poduszka antywstrząsowa do wózka. Do czego służy?

Poduszka antywstrząsowa dla niemowląt odpowiada za podpieranie niemowlęcej głowy z kilku stron. Dzięki temu w czasie podróży w wózku, czy jazdy w samochodowym foteliku, główka niemowlęcia nie kiwa się na boki. Utrzymuje się za to w jednej pozycji, a tym samym odcinek szyjny kręgosłupa dziecka jest odpowiednio zabezpieczony. To szalenie ważne. Chroniona jest bowiem główka dziecka przed niekontrolowanymi uderzeniami o fotelik, czy wózek, a także kręgosłup. Dzięki poduszce tego typu zapobiegasz wczesnym wadom postawy u maluszka.

Poduszka antywstrząsowa jak ją używać?

Poduszka antywstrząsowa dla dzieci powinna być stosowana wyłącznie w określonych sytuacjach. Użyj jej w foteliku samochodowym w czasie podróży oraz w wózku, gdy poruszasz się po nierównym podłożu. Wówczas główka dziecka narażona jest na wstrząsy. Pamiętaj jednak, że poduszka ta stosowana może być wyłącznie wtedy, gdy masz swoje dziecko stale na oku. Nie zostawiaj śpiącego niemowlęcia z poduszką antywstrząsową pod głową, jeśli nie masz możliwości stale go doglądać. Koniecznie zwróć uwagę podczas stosowania poduszki motylka, aby nos i buzia dziecka nie znalazły się na poduszce, bo może to zagrozić jego bezpieczeństwu. Jest ona jednak w pełni bezpieczna w momencie, gdy dziecko siedzi w foteliku lub spacerówce.

Antywstrząsowe poduszki motylki dla niemowlaków

Zostały stworzone z myślą o transporcie maluszków. Antywstrząsowe poduszki dla niemowlaków poprawiają komfort podróżowania dzieci. Ich kształt został tak wyprofilowany, aby główka bezpiecznie spoczywała pomiędzy skrzydełkami. Zapewnia oparcie i sprawia, że główka nie będzie się przemieszczać w niekontrolowany sposób. Doskonale nadają się do wózka, nosidełka samochodowego oraz łóżeczka.

Delikatna poduszka motylek dla noworodka i dla starszych dzieci

Już od pierwszych dni życia maluszka warto stosować poduszkę motylek dla noworodka. Zabezpieczysz w ten sposób przed wstrząsami wrażliwą główkę. Zapewni to dziecku komfort i spokojny sen. Poduszka niemowlęca antywstrząsowa bawełniana motylek FIORE wypełniona jest atestowaną kulka silikonową. Jest to tzw. sztuczny puch, który zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Materiał wierzchni to 100% bawełna, która jest delikatna i antyalergiczna. Możesz używać jej w kołysce, wózku oraz foteliku samochodowym.

Antywstrząsowa poduszka podróżna dla niemowlaków

Antywstrząsowa poduszka podróżna – motylek zabezpiecza główkę podczas jazdy samochodem. W foteliku dziecięcym pełni rolę zagłówka. Z tego powodu tak istotne jest, aby wypełnienie było sprężyste. Poduszki, które Państwu oferujemy, są łatwe w czyszczeniu. Poduszkę niemowlęcą antywstrząsową motylek z tkaniny bambusowej WOODLAND możesz prać w pralce, w 30 stopniach. Tkanina bambusowa, z której została uszyta, jest najwyższej jakości i atestowana. Jest antyalergiczna, antybakteryjna i antygrzybiczna. Istotne jest też to, że bawełna pochłania nieprzyjemne zapachy i w 30% sama się sterylizuje.

Czy warto kupić poduszkę antywstrząsową?

Dedykowana najmłodszym dzieciom poduszka antywstrząsowa zwiększa wygodę i spokojny sen niemowlaka. Jeśli lubisz spacerować parkiem, w miejscu, gdzie droga jest nierówna, warto zabezpieczyć delikatną główkę dziecka przed niepotrzebnymi wstrząsami. Jest mięciutka i przyjemna w dotyku. Nie podrażni wrażliwej skóry dziecka. Wszystkie nasze produkty szyjemy na zamówienie, więc możesz mieć pewność, że postaramy się, aby była zrobiona dokładnie, z dbałością o każdy szczegół. Proponowane przez nas wzory są miłe dla oka i bez problemu dopasujesz do nich kocyki lub pościel z naszego sklepu mojemalenstwo.com.pl