Skip to content

Poduszka bawełna i velvet

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Poduszka bawełna i velvet antywstrząsowa dla dziecka

Jaką wybrać poduszkę antywstrząsową dla dziecka? Świeżo upieczony rodzic uczy się opieki nad maleństwem, poznaje jego potrzeby i obserwuje rozwój. Poduszka bawełna i velvet antywstrząsowa dla dziecka przychodzi z pomocą w tych chwilach, kiedy jeszcze niewyrobione mięśnie karku mogą być narażone na naciągniecie. Podtrzymujemy główkę niemowlaka, dlatego gdyż nie jest jeszcze w stanie sam udźwignąć ciężaru własnej głowy. Taki stan może trwać nawet do czwartego miesiąca życia. Zdarza się, że nie jesteśmy w stanie mu pomóc i wtedy watro wykorzystać tego typu poduszkę. Przyda się np. podczas podróży. Najmłodsi często zasypiają w foteliku samochodowym, nienaturalne przechylenie główki może prowadzić do mikrourazów. Warto mieć wtedy pod ręką poduszkę motylek. 

Kiedy używać poduszki bawełnianej motylek?

Poduszka bawełniana motylek składa się z płaskiego środka, który został tak wyprofilowany, żeby pomóc w naturalnym ułożeniu główki niemowlaka. Drugi element to dwa skrzydełka, które są miękkie i puszyste. Dlatego poduszka wyglądem przypomina właśnie motylka. Kształt ten sprawia, że doskonale sprawdza się w fotelikach samochodowych oraz wózkach spacerowych. Przyda się również jako zabezpieczenie główki w sytuacji, kiedy zachodzi konieczność przewinięcia malca na miejskim przewijaku lub innej twardej powierzchni. Wiele mam chwali ją sobie również jako podtrzymanie małej główki podczas karmienia. 

Poduszka niemowlęca antywstrząsowa motylek bawełna ochroni szyję niemowlaka 

Poduszka niemowlęca antywstrząsowa motylek bawełna i velvet Cyrkowcy uszyta została z dwóch rodzajów tkanin. Jest nimi wysokogatunkowa bawełna oraz aksamitna typu velvet. Zarówno materiał jak i nadruk są bezpieczne dla dziecka. Nie uczulają i nie powodują podrażnień. Wewnątrz znajduje się miękki puch silikonowy. Poduszkę należy stosować, gdy dziecko znajduje się w pozycji półleżącej i jest przypięte. Nie ma wtedy jak się przekręcić czy obrócić i wcisnąć nosa w poduszkę. Takie sytuacje mogą zagrażać życiu i zdrowiu. Pamiętaj, żeby tego typu poduszkę używać w foteliku lub spacerówce, natomiast w gondoli lepiej z niej zrezygnować. Aby zachować poduszkę w czystości, pierz ją regularnie zgodnie z zaleceniami producenta.

Sprawdź ofertę sklepu internetowego mojemalenstwo.com.pl