Poduszki misie

Poduszki misie dla niemowlaków

Poduszki misie dla niemowlaków są przykładem na to, że praktyczne oraz bezpieczne dla małego dziecka rzeczy, mogą być również przytulne. Poduszeczka z uszkami w kształcie głowy misia została zaprojektowana w ten sposób, aby spełniać najwyższe standardy produktów przeznaczonych dla niemowląt. Stąd poduszki płaskie powstały głównie z myślą o nich. Ze względu na to, że są płaskie, a nie grube i puchate są jedynymi poduszkami rekomendowanymi dla niemowląt. Dzięki temu poduszki misie są dla nich najbardziej bezpieczne. Niwelują ryzyko zadławienia, podduszenia się dziecka w pierwszych miesiącach życia. Dodatkowo utrzymują główkę niemowlęcia na równi z kręgosłupem. Nie stwarzają więc ryzyka wady czy uszkodzenia.

Poduszki płaskie są bezpieczne dla Twojego dziecka także ze względu na materiał, z którego zostały wykonane. Do wyboru są dwie opcje – poduszki płaskie  muślin lub poduszki misie bawełniane. To materiały bezpieczne dla skóry malucha, zachowujące również przewiewność. Nie są trudne w czyszczeniu – spokojnie możesz je wyprać w temperaturze 30 stopni, odwirowując poduszkę na niskich obrotach.

Poduszki płaskie nie zajmują dużo miejsca, więc możesz je wszędzie ze sobą zabierać. Zmieszczą się w torebce, w koszyku wózkowym. A mogą się przydać w różnych sytuacjach: w podróży samochodem czy podczas spaceru w parku. Za każdym jednak razem zagwarantują Twojemu maleństwu zdrowy, bezpieczny i pluszowy sen.

Płaskie poduszki misie dla niemowlaków

Poduszki misie dla niemowlaków dostępne są w dwóch rozmiarach, czyli mniejszym 33x27cm oraz większym 40×50 cm. Jeśli chodzi o ich kolory, a także wzory, to poduszki płaskie misie mają naprawdę sporo do zaoferowania. Bawełniane poduszki płaskie dostaniesz pikowane lub tzw. wafelkowe, czyli z lekką, wytłaczaną krateczką. Jednak oba modele są miłe w dotyku oraz delikatne dla skóry dziecka. Kolory od bieli, pastelowego różu po szare i niebieskie. Możesz je skompletować jako część wyprawki dziecięcej lub potraktować jako osobny element do łóżeczka. Kształt, wielkość oraz wzory pomogą Ci dopasować poduszeczkę do pokoiku dziecka czy wózka.

Poduszki to zazwyczaj pierwsza misiowa przytulanka dziecka. Na wczesnym etapie życia będzie mu sporo towarzyszyć – w porannych i popołudniowych drzemkach, na spacerach i w nocy. Stąd zadbaliśmy o jakość materiałów oraz ich wypełnienia. Oba elementy posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, czyli są atestowane. Tak samo poduszki płaskie misie wykonane z muślinu. Je również dostaniesz w pełnej gamie kolorów – miętowa, biała, żółta, różowa, zielona, w kropeczki lub bez. To nie tylko bezpieczny, ale praktyczny i mięciutki prezent dla kogoś, kto jest dla Ciebie najważniejszy. Sklep z pościelą do łóżeczek dla dzieci mojemalenstwo.com.pl