Skip to content

Poduszka płaska dla niemowlaka bawełniana

Showing all 7 results

Produkty 1 - 7 z 7. Pokaż ilość produktów na stronie:

Poduszka płaska dla niemowlaka bawełniana

Poduszka płaska dla niemowlaka bawełniana powstała z myślą o najmłodszych. Różni się od zwykłych poduszek tym, że wewnątrz posiada niewielką ilość wypełnienia. Na początku swojego życia, noworodek ma nierozwiniętą motorykę. Nie kontroluje swoich ruchów, nie umie również trzymać główki. Z czasem oczywiście nabędzie te umiejętności, dlatego ważne jest, aby stworzyć mu ku temu najlepsze z możliwych warunki. Aby nie doprowadzić do niepotrzebnego napięcia mięśni wokół karku, należy pamiętać, by maluszek leżał płasko. 

Bawełniana płaska poduszka dla niemowlaka, która jest bezpieczna dla dziecka 

Naturalna bawełniana poduszka dla niemowlaka to bardzo dobry wybór. Oddychający materiał jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu w czystości. Poduszka płaska dla niemowlaka bawełniana pikowana w kształcie misia sprawdzi się w łóżeczku i w gondoli w wózku. Podczas spacerów będzie amortyzować wstrząsy. Poduszka została wykonana z delikatnej i naturalnej tkaniny. Niemowlak będzie miał z nią częsty kontakt, dlatego ma to tak duże znaczenie. Pomimo tego, że poduszka jest płaska, jednak ma wypełnienie. Posiada ono certyfikat Oeko-Tex Standard 100. W naszym sklepie poduszka miś dostępna jest w wielu kolorach. Bez problemu wybierzesz odcień pasujący do pokoju brzdąca. 

Czy poduszka płaska dla dzieci jest dobrym wyborem? 

Jeśli szukasz bezpiecznej poduszki, rozważ zakup poduszki płaskiej dla dzieci. W przeciwieństwie do grubych i puchatych, nie stanowi ona zagrożenia uduszenia. Materiał, z którego są szyte odprowadza wilgoć ze skóry dziecka. Sprawia to, że maluszek leży na przyjemnym podłożu. Poduszka niemowlęca muślinowa z uszkami PEACH może być używana w łóżeczku, kołysce, wózku czy koszu, a nawet gondoli i kokonie. Przyda się w czasie karmienia, a później podczas pierwszych zabaw dziecka. Jeżeli poduszka jest neutralna to czy warto jej używać? Pomimo tego, że ma wiele zalet, zdaj się na swoją intuicję. Każde dziecko jest inne. Z pewnością pomocna jest przy dziecku, które ulewa pokarm po jedzeniu lub jakiś czas po nim. 

Poduszka płaska dla niemowlaka w ofercie sklepu internetowego mojemalenstwo.com.pl

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i zapoznanie się z pełną ofertą.