Skip to content

Poduszka wafelkowa

Showing all 2 results

Produkty 1 - 2 z 2. Pokaż ilość produktów na stronie:

Poduszka wafelkowa dla niemowlaka

Poduszka wafelkowa dla niemowlaka do łóżeczka, wózka, fotelika samochodowego. Pięknym i praktycznym elementem wyprawki będzie płaska poduszka wafelkowa dla niemowlaków. Taki rodzaj poduszki jest jedynym rekomendowanym dla małego dziecka. Zdecydowanie należy unikać wielkich i puchatych poduch, które mogą grozić uduszeniem maluszka podczas snu. Czasami, nawet po niedługiej drzemce, plecki i główka dziecka są wilgotne. Powoduje to dokuczliwe podrażnienia. Maluszki nie mają jeszcze wytworzonej funkcji termoregulacji, stąd ten problem. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi płaska poduszka, która jest wykonana z przewiewnego i oddychającego materiału. 

Bawełniana poduszka płaska wafelkowa miś w ofercie sklepu internetowego mojemalenstwo.com.pl 

Szukasz praktycznego i uroczego prezentu na baby shower? Zobacz naszą bawełnianą poduszkę płaską wafelkową miś. Uszyta została z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Zapewnia to dziecku komfort podczas snu i wypoczynku. Bawełna nie wywołuje również alergii ani podrażnień. Jest to bardzo istotne, ponieważ pierwsze miesiące życia dziecko spędza głównie w pozycji leżącej. Można jej używać nie tylko podczas snu dziecka, ale również w trakcie karmienia lub spaceru w wózku. Będzie amortyzować niepożądane wstrząsy. 

Na co zwrócić uwagę wybierając poduszkę płaską dla niemowlaka? 

Niezależnie od wzoru i koloru, wybierając poduszkę płaską dla niemowlaka należy zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy: 

  • materiał, z którego została wykonana – powinien być naturalny, ponieważ będzie miał częsty kontakt z delikatną skórą dziecka. Powinien być oddychający i przewiewny. Zwróć uwagę na to, czy posiada certyfikat OEKO-Tex Standard 100. Potwierdza on bezpieczeństwo materiału dla zdrowia dziecka; 
  • antyalergiczne wypełnienie – może to być silikonowa włóknina. Dzieci są bardzo wrażliwe, dlatego trzeba zwrócić na to uwagę; 
  • nietoksyczny nadruk – niezawierający metali ciężkich lub innych niebezpiecznych związków chemicznych;
  • brak zamka – im mniej elementów, tym lepiej. 

Płaska poduszka przychodzi z pomocą, jeśli mamy dziecko, które ulewa pokarm po jedzeniu lub jakiś czas po posiłku. Przyniesie też ulgę podczas kataru lub przeziębienia. Brak zdobień, pomponów, frędzelków i innych elementów sprawia, że jest bezpieczna dla dziecka.