Skip to content

Poduszka z uszkami

Showing 1–20 of 23 results

Produkty 1 - 20 z 23. Pokaż ilość produktów na stronie:

Poduszka z uszkami

Miękka poduszka z uszkami dla niemowlaków. Oferowane w naszym sklepie internetowym www.mojemaleństwo.com.pl poduszki muślinowe z uszkami to produkty, które są ręcznie szyte z dbałością o każdy szczegół. Wśród materiałów, które uchodzą za najdelikatniejsze dla skóry znajdują się właśnie tkaniny muślinowe. Są w pełni naturalne i ekologiczne. Są również miękkie i delikatne, przez co nie ugniatają wrażliwej główki dziecka. O właściwościach tej tkaniny można by pisać wiele, dla nas ważne jest to, że dziecko śpiące na takiej poduszce nie poci się, gdyż muślin jest niezwykle chłonny i przede wszystkim nie uczula. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małego alergika. 

Pierwsza poduszka muślinowa z uszkami dla dziecka

Dokonując zakupu pierwszej poduszki muślinowej z uszkami, należy pamiętać, aby była ona dobrana do anatomii maluszka. Ma on nie w pełni ukształtowany kręgosłup, dlatego poduszka powinna być cienka i płaska. Dzięki temu idealnie dopasuje się do ciała. Układając na niej maleństwo, będziecie mieć pewność, że nie spowoduje nienaturalnego wygięcia szyi. Taka poduszka jest również pomocna, gdy dziecko ma tendencję do ulewania pokarmu. Kiedy już maleństwo się nasyci, układając je po odbiciu w wózku czy w łóżeczku, taka poduszka zapewnia odpowiednie ułożenie dziecka. 

Poduszki płaskie bawełniane z uszkami dla dziecka w każdym wieku

Poduszki płaskie bawełniane z uszkami przeznaczone są dla dzieci w praktycznie każdym wieku. Małe rączki mogą swobodnie złapać za doszyte długie uszy i zabierać je ze sobą dosłownie wszędzie. Mogą służyć jako zabawki i umilać czas malucha. Wesołe kolory i zabawne motywy Dinos World, Vintage Flowers czy inne przyciągną oko niejednego małego brzdąca i być może posłużą jako ukochana przytulanka.

Bawełniany materiał jest miły w dotyku i wytrzymały, oddycha i znakomicie wchłania wilgoć. Latem dają poczucie chłodu, a jesienią czy zimą grzeją. Poduszki z tkaniny bawełnianej gwarantują komfortowy i regenerujący sen.  Można je prać w pralce w 30 stopniach, szybko wysuszyć, nie martwiąc się, że stracą swój pierwotny kolor czy kształt. Czysta i pachnąca będzie dalej uczestniczyć w zabawach dziecka.