Poduszki prostokątne

Poduszki prostokątne płaskie dla niemowlaków

Poduszki płaskie prostokątne dla niemowlaków to prosty krój, za którym kryją się właściwie zastosowanie poduszki dla rozwoju niemowlęcia. W pierwszych miesiącach jego życia niezwykle istotne jest wykształcenie się sylwetki. Stąd poduszki płaskie są jedynymi, rekomendowanymi poduszkami dla bardzo małych dzieci, które nie posiadają jeszcze umiejętności siadania. Dla bezpieczeństwa niemowlęcia główka powinna być ułożona na równi z kręgosłupem.

Poduszki płaskie dla niemowlaków zapewniają właśnie taką pozycję. Poza tym ze względu na to, że są cienkie, a nie grube i puchate, niwelują ryzyko uduszenia się czy zadławienia się malucha. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, jak muślin. Z kolei środek poduszki w 100% składa się poliestru. Muślin nie podrażnia skóry, nie wywołuje alergii, jest za to miękki i miły w dotyku. Uszyte z niego poduszki  prostokątne zapewniają więc maleństwu komfort spania, bezpieczeństwo i przewiewność. Jednak mimo tej delikatności materiału, poduszki są bardzo wytrzymałe i długo będą służyć Twojemu dziecku. Dzięki ich skromnej objętości nie zajmują sporo miejsca – można więc włożyć je do torebki lub wózka, dodatkowo zginając. Ich dokładny rozmiar wynosi 25×30 cm. Słowem, możesz mieć je zawsze pod ręką, kiedy zajdzie taka potrzeba. Kiedy poduszka się zabrudzi, szybko i łatwo można wyprać ją w pralce.

Poduszki płaskie dla niemowlaków

Poduszki możesz dokupić do nich muślinowy otulacz i w ten sposób samodzielnie skompletować wyprawkę dla malucha. Możesz również kupić tylko samą poduszeczkę. Mnogość kolorów płaskich poduszek i otulaczy pozwala tworzyć dwukolorowe zestawy, np. jasnoróżowe poduszki płaskie prostokątne z ciemnoróżowym otulaczem w białe kropeczki. Stąd poduszki prostokątne są również dobrą propozycją na prezent dla bliskiego Ci dziecka. Znajdziesz je także w odcieniach: zieleni, grafitu, miodu, wrzosu, mięty i szarości. Z powodzeniem można wykorzystać je jako element do wózka, łóżeczka czy kołyski. Poduszki płaskie są miłe w dotyku, nadają się więc zarówno na popołudniowej drzemki dziecka w parku, jak i na mocny sen w domu. Właściwie zawsze, gdy maluch będzie tego potrzebował, możesz ofiarować mu poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Poduszki płaskie dla niemowlaków, wysoka jakość i bezpieczeństwo

Poduszki płaskie dla niemowlaków w sklepie Moje Maleństwo nie są zwykłymi poduszkami. Te wysokiej jakości powinny spełniać kilka zasadniczych funkcji. Pierwszą z nich i najważniejszą jest fakt, że poduszki płaskie są jedynymi, które rekomenduje się bardzo małym dzieciom. Odpowiednio dobrana poduszka ma więc za zadanie wspierać ich rozwój.

Poduszki płaskie nie stanowią zagrożenie uduszenia się niemowlaka w przeciwieństwie do tych bardziej puchatych. Zwłaszcza, że w pierwszych miesiącach życia jego ciało wymaga, aby główka była ułożona na równi z kręgosłupem. Dlatego poduszki płaskie są tutaj dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli chcemy wspomóc zdrowy sen dziecka. Kolejną ich cechą jest miękkość, delikatność, ale i naturalność.

Poduszki płaskie wykonane są więc z bawełny lub muślinu. Do tego są również przewiewne i bezpieczne dla niemowlęcej skóry. Z pewnością na początku życia malucha poduszki płaskie przydadzą się mu przez większość czasu. Można je umieścić w łóżeczku, ale i w kołysce. Są na tyle lekkie, cieniutkie i delikatne, że śmiało możesz również zabierać ją na spacery wózkiem. Naprawdę nie zajmie Ci sporo miejsca w torbie lub w koszyku.

Poduszki płaskie dla niemowlaków

Poduszki płaskie dla niemowlaków muślinowe lub bawełniane można zakupić w sklepie jako osobny element wyprawki dla malucha. Spory wybór kolorów – od pastelowych różów, szarości po zielenie, w kropeczki lub bez – pozwala na skompletowanie oryginalnego i wymarzonego zestawu dla dziecka. Można do nich dokupić uszyty z tych samych materiałów otulacz. Jednak możesz również kupić poduszki płaskie osobno. Wszystko w zależności od tego, czego potrzebuje Twój maluch.

Poduszki płaskie dostępne są w dwóch wariantach – w kształcie misia lub prostokątne. Obie natomiast będą wygodne dla Twojej pociechy. W środku wypełnione są w 100% poliestrem, co powoduje, że nie są ani za twarde, ani za miękkie dla wrażliwej główki dziecka. Równie ważne jest to, że pomimo swej delikatności są także trwałe – będą długo Wam towarzyszyć. Spokojnie możesz wyprać je w pralce w temperaturze 30 stopni, wirując na niskich obrotach. Dotyczy to zarówno opcji bawełnianej, jak i muślinowej. Poduszki płaskie są więc bezpieczne dla dziecka, wysokiej jakości, ale też praktyczne. Sklep z pościelą do łóżeczek dla dzieci mojemalenstwo.com.pl