Skip to content

Otulacze i płaskie poduszki (komplety z muślinu)

Showing all 20 results

Produkty 1 - 20 z 20. Pokaż ilość produktów na stronie:

Otulacze i płaskie poduszki (komplety z muślinu) – by dziecku spało się dobrze

Otulacze i płaskie poduszki (komplety z muślinu) w sklepie mojemalenstwo.com.pl to produkty idealne dla najmłodszych dzieci. Wybierz produkty, które zachwycą Cię każdym dosłownie elementem, począwszy od świetnej jakości materiałów, poprzez doskonałą jakość wykonania, na wzornictwie kończąc. Dokładamy wszelkich starań, by każdy dostępny u nas komplet satysfakcjonował w pełni każdego wymagającego rodzica, poszukującego produktów odpowiednich dla jego dziecka. Dlatego też kupując u nas, wybieracie to, co sami ofiarowaliśmy swoim dzieciom. Z troską i niezwykłą starannością dobieramy do naszego sklepu produkty, które później każdy troskliwy rodzic może ofiarować swojemu dziecku. Ten wybór sprawia, że Państwa dzieci śpią spokojnie, błogo i w pełni bezpiecznie.

Dlaczego warto wybrać komplet z muślinu?

Komplet otulacz i poduszka z muślinu to zestaw, który nie tylko warto, a wręcz powinno się kupić swojemu noworodkowi. Płaska poduszka i przytulny otulacz z mięciutkiego muślinu przyjemnie utuli do snu. Taki komplet to gwarancja bezpiecznego snu. Muślin bowiem jest nie tylko przyjemnie miękki dając dziecku komfort, ale i w pełni bezpieczny dla zdrowia. To tkanina, która nie spowoduje u maluszka żadnych nieprzyjemnych reakcji skórnych. Muślin bowiem nie uczula, nie podrażnia, słowem jest idealny dla wrażliwej skóry. A przy okazji miło jest wtulić w niego policzek i błogo zasnąć. Dlatego z takim kompletem Twój maluszek wypocznie świetnie. Satysfakcja rodzica gwarantowana, bo wyspany maluch, to również wyspany rodzic. 

Mnóstwo wzorów i kolorów kompletów muślinowych dla dzieci

Komplety z muślinu zachwycają swoim bogatym wzornictwem. Stwórz swój wymarzony zestaw, dobierając otulacze i płaskie poduszki, tworząc swój wymarzony komplet z muślinu. W ofercie znajduje się mnóstwo kolorowych poduszek i otulaczy, które możesz zestawiać ze sobą kolorystycznie, tworząc wyjątkowe komplety. Możesz wybrać jednokolorowe, idealne zestawy lub też sięgnąć po zestawy składające się z dwóch różnych kolorystycznie produktów. Dopasuj dzięki temu komplet do wystroju wnętrza dziecięcego pokoju, przez co będzie wyglądać ono jeszcze piękniej. Możesz wybierać spośród wielu propozycji, tworząc zestawy dla dziewczynek, chłopców, czy uniseks. Każdy pozwoli Twojemu maleństwu spać błogo i spokojnie.