Skip to content

Poduszka bawełniana gwiazdka

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Poduszka bawełniana gwiazdka: komfort i styl w jednym

Poduszka bawełniana gwiazdka to element dziecięcej pościeli, którego nie może zabraknąć w dziecięcym łóżeczku, czy kołysce. Nie tylko prezentuje się ona stylowo, ale i zapewnia komfortowy sen, dzięki przyjemnemu materiałowi, z którego została wykonana. Każda poduszka w kształcie gwiazdki kusi swoim nieprzeciętnym wyglądem, który zawdzięcza nowoczesnemu designowi. Modne kolory, atrakcyjne wzory i oryginalny kształt poduszek składają się na wygląd oraz ich modny styl. A dzięki temu możesz wybrać dla swojego dziecka produkt, który jest bezpieczny, komfortowy oraz bardzo niepowtarzalny. Wybierz swoją wyjątkową poduszkę, która stanie się ozdobą pokoju lub łóżeczka dziecięcego oraz zapewni mu wygodny sen w nocy, czy w ciągu dnia.

Jak pielęgnować poduszki gwiazdki?

Poduszki płaskie w kształcie gwiazdki dla niemowląt możesz utrzymać w czystości w bardzo prosty sposób. Zabrudzone możesz wyprać w pralce w niewysokich temperaturach, a także wirować na najniższych obrotach. Po praniu wystarczy przeprasować poduszki z bawełny ciepłym żelazkiem, po czym dać z powrotem do łóżeczka dziecięcego. Nie musisz obawiać się częstego prania swojej poduszki gwiazdki. Dzięki wykonaniu jej z materiałów wysokiej jakości nie ulegnie ona odkształceniom pod wpływem temperatury, ani też nie skurczy się, czy nie rozciągnie. Zachowa oryginalny kształt oraz barwę, przez co będziesz mógł dumnie eksponować ją w dziecięcym łóżeczku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Piękny design i świetna jakość to nie jedyne elementy, które wyróżniają poduszki gwiazdki. Są one również bezpieczne w użytkowaniu, z uwagi na delikatną bawełnę z której zostały uszyte i antyalergiczną włókninę, która stanowi wypełnienie każdej gwiazdkowej poduszki. Taki skład materiałowy sprawi, że możesz bezpiecznie położyć na poduszce swojego maluszka, który będzie spać bezpiecznie i beztrosko na swojej ślicznej poduszce, a równocześnie maluch będzie całkowicie bezpieczny. Bawełna posiada mnóstwo cech, które zachęcają do stosowania bawełnianych poduszek u dzieci. Są to między innymi właściwości higroskopijne i antyalergiczne, co z pewnością jest ogromnym atutem zachęcającym do wyboru tego rodzaju poduszek.

Poduszki dla niemowlaków w sklepie internetowym mojemalenstwo.com.pl