Pokrowce na przewijak

Pokrowiec na przewijak dla niemowlaka

Pokrowiec na przewijak dla niemowlaka, to bardzo ważny element wyprawki. Dzięki niemu codzienna pielęgnacja Twojego maluszka staje się zdecydowanie łatwiejsza. Często przewijaki dla niemowlaków są wykonane ze sztucznego materiału, który jednak nie powinien mieć kontaktu z delikatną skórą dziecka. Chodzi o to, że jest on po prostu zimny i nieprzyjemny. I wtedy do gry wchodzi nasz pokrowiec na przewijak, który ratuje całą sytuację!

Z czego są wykonane pokrowce na przewijak dla niemowlaka?

Pokrowiec na przewijak dla niemowlaka, który oferujemy powstaje z całkowicie naturalnych tkanin, które dodatkowo posiadają atest. Len i bawełna, z których są szyte pokrowce, świetnie sprawdzają się w bezpośrednim kontakcie z wrażliwą powierzchnią skóry dziecka. Są one miękkie i delikatne, więc będziesz mogła przewijać Maluszka w naprawdę komfortowych warunkach. Co więcej, zachowując zalecenia producenta, możesz prać pokrowce bez problemu w pralce, co z kolei da Ci poczucie niesamowitego komfortu. Bo, jak wiemy, nie trudno o zabrudzenia przy przewijaniu niemowlaka. Bardzo dobra jakość tych tkanin sprawi również, że posłuży Ci on przez długi czas.

Pokrowce na przewijak z naszej oferty są dostępne w dwóch rozmiarach, z łatwością więc dopasujesz je do wymiarów posiadanego przewijaka. Klasyczna kolorystyka pozwoli Ci na idealne dopasowanie go do pościeli, organizera i ochraniacza. Ponadto możesz zdecydować czy bardziej pasuje Ci pokrowiec gładki czy może pikowany. Przejrzyj całą naszą ofertę a z pewnością uda Ci się dobrać poszczególne elementy w taki sposób, aby całość była spójna i estetyczna. Sprawdź naszą ofertę już teraz, bo taki pokrowiec to zdecydowanie istotny element całej wyprawki.