Skip to content

Mata do przewijania

Showing all 7 results

Produkty 1 - 7 z 7. Pokaż ilość produktów na stronie:

Mata do przewijania niemowląt, sklep z pościelą dla dzieci zaprasza

Mata do przewijania niemowląt to produkt niezbędny w każdym domu, w którym pojawiło się małe dziecko. Posłuży ona do wygodnej oraz bezproblemowej zmiany pieluszki, czy ubranka. Z uwagi na delikatną skórę dziecka, ważne jest aby mata była wykonana z delikatnej oraz przyjemnej dla skóry tkaniny. Zadbasz w ten sposób, aby maluch był bezpieczny oraz nie narazisz go na podrażnienia, czy uczulenia, jakie mogłyby pojawić się przy szorstkich tkaninach. Mata do przewijania stanowi produkt, który warto mieć zawsze pod ręką. Jest praktyczna i często przydaje się młodym rodzicom, zarówno w domu, jak i podczas spacerów.

Kiedy przydaje się mata do przewijania niemowląt?
– w domu podczas przebierania dziecka
– podczas przewijania
– podczas wizyty u lekarza
– na spacerze
– podczas wizyty u znajomych, dziadków, etc.
– w łóżeczku dziecięcym jako podkład pod prześcieradło

Mata do przewijania niemowląt, oferujemy maty o różnej chłonności i składzie

Najważniejszym elementem podczas wybierania maty dla dziecka jest jej skład i chłonność. To od tych elementów zależeć będzie, czy mata będzie sprawdzać się dobrze w praktyce i czy będziecie z niej zadowoleni (a zwłaszcza wasze dziecko). Zwróć jednak uwagę także i na inne elementy.

Żeby mata do przewijania niemowląt pasowała, ważne są:
– rozmiar maty
– skład maty
– wykończenia
– estetyka
– chłonność

Różne rozmiary, dopasujesz matę do przewijaka

Rozmiar maty ma spore znaczenie. To od tego czynnika zależeć będzie, czy będziesz mógł wykorzystać ją tylko na przewijaku, bo rozmiar będzie dopasowany, czy może matę potraktować możesz także jako przenośną. Rozmiar ma ogromne znaczenie, bo dzięki niemu można dopasować matę do bieżących potrzeb malucha i jego rodziców, dzięki czemu poczujecie się komfortowo.

Oferujemy maty muślinowe oraz dwustronne

W naszym sklepie dbamy, by każdy produkt dla niemowląt i dzieci wykonany był z delikatnych i bezpiecznych materiałów. Dlatego nasze maty do przewijania spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Wśród naszych produktów znajdziecie maty muślinowe oraz maty dwustronne. Wykonane są one z delikatnych i nieuczulających certyfikowanych tkanin. Dzięki temu macie Państwo pewność, że Wasz maluch otrzymuje to, co najlepsze.

Estetyka to stotny element, dzięki któremu dopasujesz matę do wystroju wnętrza, w którym stosowana będzie mata. Jeśli matę chcesz wykorzystywać w roli przenośnej, kieruj się wyłącznie swoimi upodobaniami, dobierając matę według własnego uznania. Każda dostępna w naszym sklepie podkładka do przewijania jest wyjątkowa pod względem wizualnym, dlatego jesteśmy pewni, że każdy wybór sprawi Ci radość.