Skip to content

Pokrowiec na przewijak bawełniany

Showing 1–20 of 24 results

Produkty 1 - 20 z 24. Pokaż ilość produktów na stronie:

Bawełniany pokrowiec na przewijak, sklep z pościelą dla niemowląt

Bawełniany pokrowiec na przewijak  to wygodny w użytkowaniu oraz bardzo przydatny element wyposażenia dziecięcego pokoju. Doskonale sprawdza się w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych dziecka, począwszy od przewijania malucha, poprzez ubieranie, na zabiegach stricte kosmetycznych noworodka kończąc. Bawełniany pokrowiec jest przytulny i miły w dotyku, dlatego śmiało położyć można na nim maluszka, który ma bardzo delikatną skórę. Nie zostanie ona podrażniona, ani nie pojawią się uczulenia. Bawełna jest bowiem materiałem posiadającym doskonałe właściwości i zalety, które powodują, iż warto wybierać właśnie takie pokrowce na przewijak dla małych dzieci. Z całą pewnością będą one często używane i wykorzystywane, jest to bowiem niezwykle przydatny element wyposażenia.

Na co zwrócić uwagę kupując bawełniany pokrowiec na przewijak?

Bardzo ważnym elementem przy wyborze pokrowca na przewijak jest jego rozmiar. Musisz idealnie dopasować wymiar swojego pokrowca do rozmiaru przewijaka, by pasował do niego idealnie. Tylko w ten sposób zapewnisz sobie komfortowe użytkowanie oraz wygodę podczas przewijania. Dobrze dopasowany pokrowiec leży świetnie na przewijaku, nie zsuwa się przy ruchach dziecka, nie podwija, nie zwija, słowem pasuje idealnie przez cały czas i nie przeszkadza maluszkowi. Bawełniany pokrowiec na przewijak nie wymaga ciągłego poprawiania, jak w przypadku podkładów jednorazowych, czy pieluszek. Innym elementem, który odgrywa dużą rolę przy wyborze pokrowca jest materiał z jakiego został wykonany. W sklepie mojemalenstwo.com.pl znajdziecie pokrowce, które wykonano z doskonałej bawełny, która posiada specjalne certyfikaty bezpieczeństwa Oeko-Tex. To dla nas niezwykle ważne, podobnie jak dla wszystkich dbających o bezpieczeństwo dzieci rodziców. Dbamy o to, by nasze produkty cieszyły zarówno doskonałą jakością, jak i zapewniały maksymalne możliwe bezpieczeństwo maluszkom.

Praktyczne porady dotyczące zakupu pokrowca

Z doświadczenia rodziców oraz własnego wiemy, że warto zainwestować w zakup kilku pokrowców. To dobre rozwiązanie, zwłaszcza że podczas przewijania noworodków, czy niemowląt, a także w trakcie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych pokrowiec łatwo wybrudzić. Wówczas idealnie mieć pod ręką drugi, który zostanie wymieniony w przypadku zabrudzenia pierwszego pokrowca. Zakup kilku pokrowców to nieduży wydatek, a duża wygoda, dlatego jest to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla niedoświadczonych jeszcze rodziców, którzy dopiero nabierają wprawy w pielęgnacji. Wystarczy kilka sztuk, by mieć odpowiedni zapas zapewniający wygodę podczas przewijania.