pościel

Pościel dla niemowlaka bawełniana

Pościel dla niemowlaka bawełniana to zdecydowanie jeden z podstawowych elementów wyprawki. Niemowlę w pierwszych tygodniach po narodzeniu niewątpliwie spędza najwięcej czasu w łóżeczku, kołysce, koszu mojżeszowym czy też oczywiście w wózku. W każdym z tych miejsc jednak potrzebuje pościeli. Ze względu na delikatną skórę dziecka skłonną do alergii i podrażnień, zdecydowanie warto w tym temacie postawić na naturalne tkaniny. My stawiamy na bawełnę oraz len.

Pościel dla niemowlaka bawełniana

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pościeli zarówno bez wypełnienia jak i z wypełnieniem. Tradycyjna pościel bez wypełnienia będzie dla Ciebie najlepsza w momencie gdy już wcześniej wybrałaś dla Maleństwa poduszeczkę oraz kołderkę. Zestawy z wypełnieniem to też bardzo fajna opcja. Głównie dlatego, że nie musisz zdejmować pościeli a po prostu całość wkładasz do pralki i pierzesz zgodnie z zaleceniami producenta. Ponadto pościel z wypełnieniem świetnie sprawdzi się w kołysce czy wózku. Nie obawiaj się, że wypełnienie przemieści się w środku czy że będzie „uciekać”. Z naszą pościelą takie sytuacje Ci nie grożą, ponieważ lekkie wypełnienie znajdujące się w środku jest specjalnie przeszyte, co zapobiega przemieszczeniu się czy zwinięciu.

W naszej ofercie pościeli znajdziesz wiele kolorów i wzorów, z pewnością więc dobierzesz coś, co będzie pasowało do Twojej koncepcji wyprawki. Nie zapominaj również, że nasza pościel występuje w różnych rozmiarach, co z kolei pozwoli Ci dobrać taką, która będzie odpowiednia do celu, jaki dla niej przewidziałaś. Bo jak wiadomo nieco inny wymiar sprawdzi się w łóżeczku, a inny w kołysce czy w wózku.

Postaw na naturalne materiały i zawsze modne klasyczne kolory, przejrzyj naszą ofertę i zamów idealną pościel dla swojego Maleństwa.