Pościel bez wypełnienia

Pościel bez wypełnienia do łóżeczka dla noworodka

Pościel bez wypełnienia do łóżeczka to uszyta z bawełny poszewka na poduszkę oraz poszewka na kołderkę. To materiał, który nie wywołuje podrażnień skóry oraz alergii u dziecka – jest więc całkowicie dla niego bezpieczny. Niezależnie od tego, czy jest to pościel dla większego malucha czy dla niemowlęcia. Jakość tego typu produktów powinna być niezwykle wysoka, a Moje Maleństwo stara się temu sprostać. Dlatego pościel z bawełny zapewni Twojemu dziecku nie tylko zdrowy sen, ale też da mu maksymalne poczucie komfortu. Co jest tak ważne, już od pierwszych jego chwil na świecie.

W Moim Maleństwie pościel bez wypełnienia dostępna jest w rozmiarach – mniejszym 90×120 cm oraz większym 100x135cm. Oba dostosowane są do standardowej wielkości dziecięcych łóżeczek. Jednak pościel nie musi być przeznaczona wyłącznie do nich. Posiadamy także pościel o rozmiarach 40×60 cm, którą z powodzeniem możesz założyć na poduszeczkę i kołderkę do wózka. Z kolei pościel o rozmiarach 140×200 cm przeznaczysz dla większej pociechy. Jest łatwa w czyszczeniu – spokojnie można prać ją w pralce, w temperaturze 30 stopni, wirując na małych obrotach. W ten sposób zawsze utrzymasz ją w czystości i wielokrotnie wykorzystasz.

Pościel bez wypełniania do łóżeczka dla noworodka

Pościel bez wypełnienia do łóżeczka powinna być drugim etapem w kompletowaniu całej pościeli dla dziecka. Warto więc najpierw zacząć od zakupu środka, czyli poduszki i kołderki. Następnie dopasować do nich resztę. Konkretne wymiary podane są w tabeli pod każdym z modeli. Z pewnością znajdziesz odpowiedni dla swojego maleństwa. Pościel to również szeroki wybór kolorów. Z powodzeniem więc sprosta Twoim przygotowaniem dziecięcego pokoju. Lawenda, beże, szarości, błękity i róże. Z falbankami lub bez, w kropeczki lub haftowane. Idealna nie tylko do łóżeczka, ale również jako element dekoracji dziecięcego pokoju, który kojarzy się ze wszystkim, co mięciutkie i przytulne. Możesz dobrać pościel bez wypełnienia w kontrastowym do łóżeczka odcieniu lub postawić na kolorystyczną spójność. W każdej wersji pościel bez wypełnienia dobrze spełni swoją funkcję.