Skip to content

Kołderka i poduszka do łóżeczka

Showing all 2 results

Produkty 1 - 2 z 2. Pokaż ilość produktów na stronie:

Kołderka i poduszka do łóżeczka. Zestaw startowy niezbędny każdemu rodzicowi

Kołderka i poduszka do łóżeczka to zestaw, który niezbędny jest każdemu świeżo upieczonemu rodzicowi. Jeśli kompletujesz wyprawkę dla swojego maluszka, wygodny zestaw bielizny pościelowej będzie bezwzględnie potrzebny Twojemu dziecku. Z pewnością też nie obejdzie się jedynie na jednym komplecie, bo są to przedmioty, które muszą być bezwzględnie czyste, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, komfort i zdrowie najmłodszemu domownikowi. Kołdra oraz poduszka do łóżeczka posłużą maluchowi przez długi czas, pod warunkiem, że wybierzesz te najwyższej jakości. Dokładnie takie, jakie oferowane są w sklepie mojemalenstwo.com. Dzięki nim możesz poczuć się bezpiecznie i pewnie, że Twój maluch otrzymał to, co dla niego najlepsze.

Kołderka i poduszka do łóżeczka – jak ją wybrać?

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie, weź pod uwagę kilka istotnych parametrów, które mają wpływ na to jaki wybrać zestaw do dziecięcego łóżeczka. Zwróć uwagę na rozmiar kołdry oraz poduszki, do których będziesz musiał dokupić również odpowiedniej wielkości poszwy. Najpopularniejszym rozmiarem w przypadku kołdry dziecięcej jest kołderka 100×135 cm, poduszka 40×60 cm. To wymiary, które są optymalne dla dziecięcych potrzeb, a przez to komplet taki rośnie wraz z dzieckiem i nie ma potrzeby szybkiej wymiany na nowy. Innym elementem o dużym znaczeniu są materiały z jakich uszyto poszczególne części zestawu. Zwróć uwagę zarówno na warstwę wierzchnią, jak i na wypełnienie. Muszą być one uszyte z bezpiecznych dla skóry dziecka materiałów, by zapobiec możliwości podrażnienia skóry, czy uczuleniom.

Jak pielęgnować kołdrę i poduszkę?

Zarówno poduszka jak i kołdra wymagają stosowania odpowiedniej pielęgnacji. To niezwykle ważne dla trwałości takich zestawów oraz dla utrzymania ich w świetnej formie oraz jakości. Dlatego też koniecznie należy przestrzegać zaleceń producenta pościeli, by cieszyć się jak najdłużej nieskazitelnym wyglądem i miękkością poduszki i kołdry. Większość zestawów tego typu może być prana w temperaturze 30 stopni Celsjusza oraz wirowana na najniższych obrotach, a nawet suszona w suszarce bębnowej. Każdorazowo należy pamiętać też o tym, by używać do prania delikatnego proszku lub płynu dla niemowląt. Sprawdź ofertę sklepu mojemaleństwo.com.pl