Skip to content

Pościel dla niemowląt z falbanką

Showing all 12 results

Produkty 1 - 12 z 12. Pokaż ilość produktów na stronie:

Pościel dla niemowląt z falbanką. Styl, elegancja i wygoda

Pościel dla niemowląt z falbanką to propozycja dla rodziców, którzy marzą by pokój ich dziecka zamienił się w cudowną, bajeczną wręcz przestrzeń. Jest to pościel elegancka o klasycznym wyglądzie, której główną ozdobę stanowi subtelna falbanka. Dzięki temu pościel ta wygląda bardzo subtelnie prezentując się prawdziwie po królewsku.

Falbanka nie jest oczywiście jedynym elementem wpływającym na urokliwy wygląd kompletów dostępnych w naszym sklepie. Każdy z nich posiada nowoczesny i bardzo elegancki design. Wśród wielu propozycji znaleźć można piękne pościele z falbanką w grochy, czy pościele o jednolitym kolorze. Wszystkie cechuje przepiękny wygląd oraz bardzo wysoka jakość wykonania. Wszystko po to, by Wasze maleństwo czuło się komfortowo w swojej pościeli podczas odpoczynku. Oferujemy również pościel bawełnianą z wypełnieniem.

Jak dobrać rozmiar i rodzaj pościeli dla dziecka?

Wybór odpowiedniego rozmiaru dziecięcej pościeli jest bardzo ważny. W przypadku gdy jest to pościel dla niemowląt z falbanką, postępować należy tak samo, jak w przypadku każdej innej pościeli. Przede wszystkim wziąć należy pod uwagę kilka czynników. Przy wyborze rozmiaru warto kierować się względami praktycznymi. Pod uwagę należy wziąć, czy naszym zamiarem będzie używanie pościeli dłużej, czy wyłącznie przez pierwsze miesiące życia dziecka. Ważne jest także, czy pościel użytkowana będzie w standardowym dziecięcym łóżeczku, czy może w kołysce, albo wózku. W naszym sklepie mojemalenstwo.com.pl znajdziesz pościel w różnych rozmiarach, która pasowała będzie do każdego z tych miejsc. W przypadku dzieci starszych i do dużego łózka dobrze sprawdzi się pościel w rozmiarze 140 x 200, do której wybrać można poszewkę na poduszkę w różnych rozmiarach w zależności od preferencji oraz od posiadanej wielkości wkładu. Dla młodszych dzieci dobrym wyborem będzie poszewka na kołdrę 100 x 135 cm lub 90 x 120.

Sto procent naturalności

Pościele dla dzieci z naszego sklepu to produkty bezpieczne dla Twojego dziecka. Oferujemy to, co najlepsze, dlatego każda pościel dla niemowląt i dzieci wykonana została ze 100 % naturalnych tkanin. Są one bezpieczne dla zdrowia. Antyalergiczne, mięciutkie, komfortowe i delikatne. Słowem idealne dla dzieci, bo stworzone z myślą o nich i specjalnie na ich potrzeby. Tym samym pościel nie podrażni delikatnej dziecięcej skóry, a sen przyniesie tak potrzebny odpoczynek. Pościel dla niemowląt z falbanką wyprodukowana w Polsce. Sklep z pościelą do łóżeczek dla dzieci mojemalenstwo.com.pl