Skip to content

Pościel bawełniana dla dzieci z wypełnieniem

Showing 1–20 of 126 results

Produkty 1 - 20 z 126. Pokaż ilość produktów na stronie:

Pościel bawełniana dla dzieci z wypełnieniem – zdrowa różnorodność

Pościel bawełniana dla dzieci z wypełnieniem. Zdrowy sen malucha to jedna z podstawowych trosk rodzica, któremu z pomocą w zapewnieniu bezpieczeństwa przychodzi pościel bawełniana z wypełnieniem dla niemowlaka. W naszym sklepie znajdą Państwo mnóstwo propozycji tego typu produktów, które zadbają o zdrowy oraz w pełni komfortowy wypoczynek malucha. To bardzo dobra pod względem jakości pościel, która daje nie tylko komfort, ale i pewność, że sen dziecka będzie bezpieczny i zdrowy. Warto zatem postawić na bawełniane pościele w trosce o największy skarb jakim jest dziecko oraz jego zdrowie. Dostępne w sklepie mojemalenstwo.com.pl pościele składają się z poduszki oraz kołderki. Dla Państwa wygody oraz zaspokojenia potrzeb indywidualnych wprowadziliśmy do sprzedaży pościel oraz prześcieradła do łóżeczka w różnych rozmiarach. To dzięki temu możecie wybrać dla swojego maleństwa pościel, która idealnie dopasowana będzie do wielkości łóżeczka, a także do wieku maluszka. Posiadamy pościel dla dzieci w różnych rozmiarach oraz w bardzo zróżnicowanej kolorystyce oraz o pięknym designie, co sprawia, że każdy rodzic znajdzie idealny dla dziecka komplet.

Jak zadbać o pościel z wypełnieniem?

Pościel dla niemowląt wymaga odpowiedniego traktowania. Wybór pościeli z wypełnieniem wykonanej z bawełny oznacza bardzo prosty sposób pielęgnacji, co docenią wszyscy bez wyjątku rodzice. Prosty sposób czyszczenia to duży argument przemawiający na korzyść tego typu pościeli. Wystarczy wsadzić ją do pralki i włączyć odpowiedni program, a później wyprasować. Bawełna jest trwałym materiałem, dlatego bez obaw można będzie prać pościel często, by maluszek zawsze cieszył się doskonałym i niczym niezmąconym snem w czystej i pachnącej pościeli. Nawet po wielu praniach pościel bawełniana nadal będzie przyjemna i mięciutka, a noworodek, czy niemowlę będzie mogło spać błogo wtulone w delikatną poduszkę, czy kołderkę. Warto mieć choć jeden komplet pościeli z tego właśnie materiału, ponieważ w ten sposób zadbać można nie tylko o zdrowie i komfort dziecka, ale i o swoją wygodę. Pościel bawełniana dla dzieci z wypełnieniem to bardzo dobry wybór dla zabieganych rodziców. Pościel bawełniana dla dzieci z wypełnieniem, znajdziesz tutaj różne wzory i kolory. Sklep z pościelą do łóżeczek dla dzieci mojemalenstwo.com.pl 

Pościel bawełniana dla dzieci z wypełnieniem. Jaki rozmiar wybrać?

Standardowo, pościel bawełniana dla dzieci z wypełnieniem, którą wybieramy do łóżeczka ma rozmiar 90 x 120 cm w przypadku kołdry orz 40 x 60 cm dla poduszki. Obok nich bardzo funkcjonalne są także kołderki 70 x 100 cm i poduszka tradycyjna 30 x 40 cm. Są to zestawy, które sprawdzają się do dziecięcego łóżeczka. Obok pościeli o tych wymiarach można też sięgnąć po pościel mniejszą, czyli 60 x 75 cm dla kołderki oraz 25 x 35 cm, jeśli potrzebny wam rozmiar pościeli idealny do gondoli, czy też kosza mojżeszowego lub kołyski. W naszym sklepie znajdą Państwo komplety o tych wymiarach, dzięki czemu będzie możliwe dobranie kompletu idealnego do potrzeb niemowlęcia.

Jakie elementy wchodzą w skład pościeli?

Pościel dla dzieci najczęściej składa się z dwóch elementów, czyli z kołdry oraz poduszki. Nie jest to jednak jedyna możliwość stworzenia pięknego oraz oryginalnego zestawu do dziecięcego łóżeczka, czy wózka. Możliwe jest też skompletowanie zestawu pościelowego, który składał będzie się z kołdry, poduszki, prześcieradła, a także ochraniaczy na szczebelki. Wyboru warto dokonać po wcześniejszym przemyśleniu własnych potrzeb oraz potrzeb maluszka. 

Jak dobrać idealną pościel bawełnianą?

Wybierając dla niemowlaka zestaw pościeli, koniecznie upewnij się, że pościel nie posiada grubych szwów, które powodowałyby dyskomfort oraz podrażniały skórę. W naszym sklepie znajdują się wyłącznie takie pościele, które szyte są ręcznie, przez co gwarantujemy ich najwyższą jakość. Pościel bawełniana daje się prać w wysokich temperaturach, a równocześnie zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza podczas snu. Jest też trwała, co ma duże znaczenie, bo pościel niemowlęca mus być często prana. Ze względu na te właściwości, wybierać warto pościel, która w swoim składzie zawiera 100 % bawełny. To właśnie ona zapewni najwyższą jakość, której oczekujesz od swojej pościeli. Taką też pościel znajdą Państwo w sklepie mojemalenstwo.com.pl. Taka pościel jest miła i przyjemna w dotyku i idealnie nadaje się do stosowania nawet u noworodków. Podobnie jak dzieci, rodzice mogą spać spokojnie, że zaopatrzyli maluszka w najlepsze możliwe produkty.