Prześcieradła z gumką do łóżeczka

Prześcieradła do łóżeczka z gumkną

Prześcieradła do łóżeczka z gumką to podstawowy element, jeśli chodzi o wyposażenie łóżeczka naszego malca. To bezpośrednio na prześcieradle będzie leżało dziecko, więc musi być ono maksymalnie dla niego bezpieczne. Bezpieczne, czyli w 100% wykonane z naturalnych, atestowanych tkanin. Prześcieradła dostępne w sklepie Moje Maleństwo do takich właśnie należą. Gładkie, miękkie, a przy tym dobre dla skóry dziecka – poza tym praktyczne. Posiadają wszytą gumkę, co powoduje, że podczas ruchów malucha nie zwijają się i nie rolują. Dzięki temu nasze dziecko ma zapewniony całkowity komfort podczas leżakowania czy spania. Praktyczność prześcieradła z gumką polega również na tym, że szybko i łatwo pozwala się ono założyć na łóżeczkowy materacyk, swobodnie się do niego dopasowując.

Możesz spokojnie skompletować z resztą wyprawki. Dostępne są one w różnych kolorach i wzorach. W pastelowych odcieniach – miętowe, różowe, lawendowe, szare lub białe w kropeczki. To jednak nie koniec. Wspomniana praktyczność prześcieradła to również łatwość utrzymania go w czystości. Spokojnie możesz je wyprać w pralce, ale w 30 stopniach. Nie sprawia ono problemów przy prasowaniu. Łatwo i szybko więc możesz utrzymać jego higienę, co jest niezwykle ważne dla zdrowia małego dziecka.

Prześcieradła do łóżeczka z gumką, różne rozmiary

Należy je odpowiednio dopasować do łóżeczka, a konkretnie do rozmiaru materacyka. Stąd Moje Maleństwo proponuje prześcieradła aż w 6 rozmiarach od 40×90 cm do 90x200cm. Bez problemu więc dobierzesz taki, który będzie odpowiadał łóżeczku Twojego dziecka. Dodatkowo będzie przy tym wizualnie dopełniał resztę wyprawki. Zanim jednak dokonasz zakupu, dokładnie wymierz prześcieradło. To ważne także ze względu na dziecko, które w trakcie leżenia nie powinno nic uwierać. Nie mogą więc być za duże ani też za małe – wtedy jego rogi będą uciekać, a gumka zacznie się ściągać. Odpowiednio dobrany rozmiar prześcieradła to gwarancja najlepszego komfortu dziecka, który Moje Maleństwo swoimi produktami stara się dawać każdego dnia.