Skip to content

Prześcieradła bambusowe

Showing all 16 results

Produkty 1 - 16 z 16. Pokaż ilość produktów na stronie:

Prześcieradła bambusowe z gumką dla dzieci, sklep z pościelą dla niemowląt

Prześcieradła bambusowe z gumką dla dzieci to produkt, który wykonany został z miłej dla ciała tkaniny. Jest ono miękkie oraz przyjazne dla skóry, przez co nadaje się już dla najmłodszych dzieci oraz dla alergików. Bambus jest tkaniną wysokiej jakości, dlatego świetnie sprawdza się na bieliznę pościelową, a także na samą pościel. Wytrzymały i przyjemny w dotyku zapewni bardzo przyjemny i długi sen, nie przeszkadzając maluchom, a wręcz wspierając wypoczynek. Bambus posiada bardzo przydatne właściwości, między innymi ogrzewa w chłodne dni, zaś w ciepłe chłodzi ciało, dostosowując się zatem do zmieniających się warunków i potrzeb. Takie prześcieradło z bambusu nie pochłania kurzu, roztoczy, ani patogenów, co jest wyjątkowo korzystne dla zdrowia. Dlatego też jest to jedna z najbezpieczniejszych tkanin, jakie mają kontakt z dziećmi.

Prześcieradła bambusowe są łatwe do prania i praktyczne

Prześcieradło z bambusu jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Jeśli zostanie zabrudzone, wystarczy wyprać je w odpowiedniej temperaturze i wysuszyć. Nie będzie wymagało ono prasowania, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza ponowne użycie. Wpłynie na to także szybki czas schnięcia, dlatego po wypraniu możesz liczyć na szybką możliwość ponownego założenia prześcieradła w dziecięcym łóżeczku, czy gondoli. Warte podkreślenia jest również, iż prześcieradło z tego materiału zachowa swoje właściwości przez bardzo długi czas. Nawet wiele prań nie wpłynie na jakość, ani na wygląd prześcieradła, które nadal będzie posiadać swój oryginalny kolor oraz zachowa swoje oryginalne właściwości i parametry.

Prześcieradła i pościel dla dzieci

Prześcieradła bambusowe z gumką to produkt z tkanin organicznych, co oznacza, iż powstało z naturalnych produktów. Jeśli dbałość o naturę jest dla Ciebie istotna, wówczas sięgnij po ten rodzaj prześcieradła. Dlaczego warto? Mają na to wpływ właściwości bambusu – odrasta on samoistnie po ścięciu, które następuje co trzy lata. Jest to bardzo dostępny surowiec, który nawadnia się sam, a zbiory są bardzo duże. Szacunkowo nawet dziesięć razy większe w porównaniu z bawełną. To powoduje, że jest to idealny wręcz materiał na prześcieradła, pościel, ale i na ubrania.