Skip to content

Ręczniki kąpielowe dla dzieci i niemowląt

Showing 1–20 of 62 results

Produkty 1 - 20 z 62. Pokaż ilość produktów na stronie:

Ręczniki kąpielowe dla niemowląt,

Ciepłe i komfortowe ręczniki kąpielowe dla niemowląt pomogą zminimalizować stres związany z pielęgnacją maluszka. Zwłaszcza w pierwszych dniach. Możesz sobie pomyśleć, że to tylko ręcznik. Pamiętaj jednak, że odpowiednio dobrany zwiększy komfort codziennych kąpieli. Warto tak zorganizować ten czas, żeby dla wszystkich był przyjemnością. Na co zwrócić uwagę wybierając ręcznik? Przede wszystkim na jego skład. Im jest bardziej naturalny, tym będzie delikatniejszy dla wrażliwej skóry dziecka. Tutaj nie warto wybierać drogi na skróty. Jeśli maluszka będzie coś piekło lub podrażniało stanie się marudny i nie będzie chętnie pluskać się w wodzie.

Ręcznik bambusowy dla niemowląt z kapturem. Wygoda czy przesada?

Kupując ręcznik dla dziecka unikaj poliestrów i sztucznych materiałów. Ręcznik bambusowy dla niemowląt będzie świetnym wyborem. Bardzo dobrze absorbuje wodę, jest wytrzymały i delikatny dla skóry maluszka. Ręcznik bambusowy dla niemowlaka z kapturem i uszkami SZARY chłonie wodę lepiej niż wykonany z jakiegokolwiek innego materiału. Jest delikatny w dotyku, pochłania zapachy i posiada właściwości antyalergiczne, antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Jeśli planujesz chodzić z maleństwem na basen, docenisz kaptur. Ułatwia on wytarcie główki oraz włosów dziecka. Przyjemnie też opatuli Twojego brzdąca. Poza tym nie da się ukryć, że widok dziecka w kapturku z uszkami jest uroczy i nie ma sensu z niego rezygnować. Przecież ten czas twa tak krótko.

Ręczniki kąpielowe dla niemowląt z bawełny, delikatny i miękki dla wrażliwej skóry dziecka

Maluszek powinien mieć swój ręcznik, który ułatwi wycieranie go. Bawełniany ręcznik dla niemowlaka przyjemnie opatuli jego ciało. Ręcznik bawełniany dla niemowlaka z kapturem TENDERTOUCH wykonany został ze 100% polskiej frotte bawełny. Jest ona nadzwyczaj miękka. Oczywiście jest to materiał naturalny więc nie będzie powodował uczuleń. W naszej ofercie znajdziesz ten ręcznik w ciekawe wzorki: gwiazdeczki, króliczki i misie. Jest na tyle duży, że z powodzeniem okryje ponad roczne dziecko.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta i wybrania najlepszego ręcznika kąpielowego dla swojego maluszka.