Skip to content

Szlafroki kąpielowe dla dzieci

Showing all 9 results

Produkty 1 - 9 z 9. Pokaż ilość produktów na stronie:

Szlafroki kąpielowe dla dzieci. Poznaj powody, dla których warto je mieć.

Szlafroki kąpielowe dla dzieci często wydaje się rodzicom zbędnym elementem garderoby. Tymczasem jest on bardzo praktyczny i funkcjonalny, sprawdzając się w codziennej rutynie. To lubiany przez dzieci element stroju, który warto założyć niemowlęciu po kąpieli, przed spaniem lub tuż po przebudzeniu. Niemowlę szybko pokocha swój ciepły szlafrok, czując się w nim komfortowo oraz bezpiecznie. Znajdź dla swojego dziecka najlepszy szlafrok, wybierając spośród szlafroków z różnych materiałów, np. frotty bambusowej, polaru itp. Dowiedz się również, dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości szlafrok dziecięcy.

Szlafrok kąpielowy dziecięcy – idealny zamiennik ręcznika

Rodzice zapytani o ulubione cechy szlafroków dziecięcych najczęściej odpowiadają, że są to ich właściwości chłonne. To jedna z tych cech, która sprawia, że szlafroki kąpielowe często traktowane są jak ręczniki. Właśnie dlatego warto kupić go niemowlęciu, by tuż po kąpieli otulić malucha miłym, delikatnym i doskonale wchłaniającym wodę szlafrokiem. Są one nie tylko dobrą izolacją termiczną, ale i znakomicie osuszają. Dlatego dobrze jest korzystać z nich nie tylko po kąpieli, ale po każdej aktywności w wodzie, z kąpielami w basenie, czy nad morzem włącznie. Dziecko po wyjściu z wody i owinięciu ciepłym szlafrokiem poczuje się przyjemnie i bezpiecznie, przez co kąpiel będzie kojarzyła się jeszcze przyjemniej.

Szlafrok kąpielowy dla niemowląt – przyjemny otulacz

Wykonany z ciepłych tkanin szlafrok szybko będzie miał okazję stać się najukochańszym otulaczem dziecka. Miła w dotyku faktura oraz duży komfort cieplny, jaki zapewnia, sprawia, że dziecięcy szlafrok ma podobne właściwości do koca. Idealnie sprawdzi się zatem założony na piżamę, czy dziecięce śpiochy w jesienny i zimowy wieczór. Podaruj szlafrok kąpielowy noworodkowi, by usypiać go zdecydowanie łatwiej i zapewnić mu maksimum komfortu. Świetnie sprawdzi się również i w przypadku niemowląt i starszych dzieci, których potrzeba bycia kochanym i otoczonym miłością jest stale taka sama. Szlafrok w roli koca sprawdzi się przede wszystkim u nieco starszych niemowląt. Mogą w nim oglądać bajkę przed snem, czy bawić się w łóżeczku grzechotką, czy inną zabawką. Jeśli szukasz szlafroku kąpielowego dziecięcego, sklep mojemalenstwo.com.pl zaprasza.